Lejasciemā noslēgušās apmācības “Solis pretī uzņēmējdarbībai”

Šogad ne viena vien pasākuma organizēšana ir bijis īsts izaicinājums, tāpat ir noticis arī ar pieaugušo neformālajām apmācībām “Solis pretī uzņēmējdarbībai”, kuras notika Lejasciemā. Tās bija plānots sākt jau 25.aprīlī, bet COVID-19 dēļ tās ir nācies pārcelt ne vienu reizi vien. Tomēr nu apmācībās ir veiksmīgi noslēgušās, un dalībnieki ir gandarīti par sasniegtajiem rezultātiem.

"Programmas “Solis pretī uzņēmējdarbībai” pasniedzējas Mudītes Motivānes vadībā apmācību dalībniecēm bija iespēja iegūt vērtīgus padomus, kā patstāvīgi organizēt savas saimnieciskās darbības grāmatvedību. Savukārt kopā ar Ilzi Mezīti (“Studija Milze.lv”) guvām vērtīgu padomu, kā fotografēt un reklamēt savu produktu, radoši darbojoties, veidojām fotostūrīti, kurā tapa burvīgi foto. Paldies pasniedzējām par vērtīgo pieredzi, kas gūta apmācību laikā, par ierosmi un uzmundrinājumu turpmākajam darbam! Ļoti iedvesmojoši ir apzināties, ka apmācību noslēgumā Lejasciema pagastā ir par vienu uzņēmēju vairāk - tas tiešām dod lielu gandarījumu, ka izvirzītais apmācību mērķis ir sasniegts!" saka Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centra izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Dana Puidze.

Dalībnieces ir apmierinātas ar apmācībās gūtajām zināšanām, kas ļaus turpmāk pareizāk organizēt savas saimnieciskās darbības grāmatvedību, kā arī precīzāk un mērķtiecīgāk sasniegt savu potenciālo klientu.

Pieaugušo neformālās izglītības programma “Solis pretī uzņēmējdarbībai” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu 287,50 eiro. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas