Lejasciema pagasta avīze "Pagalms" iznāk 100. reizi 11

Lejasciema pagasta avīzei "Pagalms" ir iznācis 100.numurs. Kā dāvana jubilejas reizē tas šoreiz ir krāsains.

Pašvaldības avīze Lejasciemā pastāv kopš 1995.gada marta. "Prieks, ka ir izdevies turpināt darbu - mēs esam, ziņojam un rakstām. Jubilejas reizē saviem lasītājiem dāvājam krāsainu avīzi - tāda tā līdz šim vēl nav iznākusi," stāsta avīzes redaktore Jana Igaviņa.

 

Sākotnēji avīze iznākusi katru mēnesi, taču pēdējos gados tā pie lasītājiem dodas reizi divos mēnešos, taču tā ir biezāka - vismaz 12 lappuses.

 

"Mūsu avīzes pamatfunkcija nav būt operatīviem un visu uzreiz izstāstīt cilvēkiem, tiklīdz kaut kas ir noticis, pašvaldības avīze vairāk ir faktoloģiska. Avīzē pagasta iedzīvotāji var lasīt ziņas, portretintervijas, pagasta padomes informāciju. Zinu, ka jauniešiem patīk lasīt dažādas intervijas ar viņu vienaudžiem un interesantiem cilvēkiem. Savukārt vecāku paaudzi interesē pilnīgi viss. Reizēm nākas aprakstīt arī negatīvo, par to ir smagi rakstīt, taču cilvēki ir jāaudzina," saka J.Igaviņa.

 

"Pagalms" joprojām ir par brīvu, un to saņem katrā mājā.

 

"Mēs uzskatām, ka mums kaut kas ir jāiegulda iedzīvotāju informēšanā, izglītošanā, arī izklaidē. Man kā redaktorei ir ļoti patīkami, ka cilvēki gaida avīzi, viņi satiek uz ielas un prasa, kad tad atkal būs "Pagalms". Tad es zinu, ka mans darbs ir novērts," saka redaktore.

 

"Avīze ir nemitīgs darbs un sadarbība ar kolēģiem, iestāžu speciālistiem, tādēļ ir prieks, ka visi ir atsaucīgi. Viņi arī zina, ka avīze būs katrā mājā un tas ir vienkāršākais informācijas nodošanas veids."

 

Jāpiebilst, ka šobrīd tapšanas stadijā ir arī Lejasciema pašvaldības mājas lapa internetā.

 

"Mājas lapu tīmeklī jau var apskatīt, taču tā vēl tiek uzlabota un apgūtas dažādas tehniskas lietas. Ceram, ka līdz gada nogalei viss sakārtosies. Arī avīze būs skatāma internetā. Tā būs vēl cita auditorija. Internetā avīzi varēs izlasīt tie cilvēki, kas šobrīd vairs nedzīvo pagastā, bet viņi vēlas uzzināt par sava pagasta dzīvi," saka J.Igaviņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Fusillelve

There is no price to turn into a secret purchaser. http://www.prosglobal.com/groups/breaking-michael-zimmermans-prentice-capital/ Any bare-skinned sale made is usually one particular exactly where people promote some sort of share you do not personal. To help conform to federal polices you should be able to access that through someone before you decide to offer this. The key reason why it is thus high-risk is actually that the cost could improve greatly after you sell your stock options. Then you definately ought to fork out quite a bit to meet ones requirements for the customer.

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 08:03

vecaa

Izskat;as tik jauna meitene - un jau reedaktore! forši!

pirms 12 gadiem, 2008.10.03 15:47

suuu

shitaa tak ir feinaa meitene, kas tikaiskrien, jo nevar dabus paspeet izdariit, bet rezultaataa cik daudz ir izdariits! cepuri nost shitam meitietim!

pirms 12 gadiem, 2008.10.03 15:46

pele

Ai, ai, ai kāda aprobezotiiba!!! Kaa padomju laikos, to ko lasa aviizee, domaa, ka raksta viens cilveeks!!! Kaadu tad juus info gribeejaat, apsaukaashanos? pasvaldiibas izdevums informē nevis izklaidee!!! Jana ir malacis!

pirms 12 gadiem, 2008.10.03 15:45

redaktore

ew, ljautinji atrodiet veel ti pozitiivu un zinoshu cilvēku, ar to, kura tur guļ un pozee! Neaudzinaati un skaudiii juus esat! Fui!!! Cilveeks taa sraadaa, dara, bet juus!!!Taisat savas aviizes, varbuut tad padiskuteesim!

pirms 12 gadiem, 2008.10.03 15:43

čangals

Berta, uz ziemu ēd vairāk gaļas, tad negrauzīsi ļaužus!Par tiem, kas nedara, avīzēs neraksta. Izklausās, ka rakstu nemaz neesi lasījusi. Ne es zinu tevi, ne to Lejasciemu, bet tu tāda skaudīga izklausies. Vairāk pucējies, izej cilvēkos, un es tev savu numuru iedošu!Varēsim abi fotogrāfa priekšā pačučēt!

pirms 12 gadiem, 2008.10.02 18:58

sintija

Man prieks par Janas uzņēmību un ieguldīto darbu avīzes tapšanā. Pati, lai gan jau vairākus gadus nedzīvoju Lejasciemā, bet viesojoties tur vienmēr ar lielu interesi izlasu jaunāko "Pagalma" numuru. Apsveicu ar 100.numuru un ceru, ka tādu būs vēl daudz:)

pirms 12 gadiem, 2008.10.02 14:33

Dzirkstele

Lūdzu, stāstiet, kas notiek tālāk no Gulbenes! Mēs uzklausīsim ikvienu! Mēs tiešām varbūt kaut ko nepamanām, tāpēc aicinām mums pastāstīt :)

pirms 12 gadiem, 2008.10.02 13:10

berta

Bet bilde gan padevusies tāda "baisa". Izskatās, ka nokritusi un fotogrāfa priekšā cenšas pēc kaut kā tomēr izskatīties. Un žēl, ka "Dzirkstele" pamana tikai to, kas notiek pagastos, kas atrodas vistuvāk Gulbenei.

pirms 12 gadiem, 2008.10.02 10:15

Vietējās ziņas