Lejasciema pagastā – pirmais bankomāts

Lejasciemiešiem vairs nevajadzēs doties uz pilsētu, lai izņemtu no bankomāta skaidru naudu, jo vakar šajā pagastā atklāja Hipotēku bankas bankomātu, kā arī pagasta iedzīvotājiem tagad tiek piedāvāta arī e - banka, kur pats var veikt naudas pārskaitījumus, neejot uz banku.

Hipotēku bankas Gulbenes filiāles vadītājs Valtis Krauklis saka, ka ideja izvietot bankomātu radās jūlijā, kad Lejasciema pagasta priekšsēdētājs Dainis Švika teicis, ka viņš esot uzrunājis daudzas bankas par bankomāta uzstādīšanu pagastā.

 

"Citas bankas ir nogaidošas, bet mēs negaidījām un sākām darīt, tāpēc šodien pagastā ir Hipotēku bankas bankomāts," saka V.Krauklis.

 

Lejasciemiete, kura ir arī Hipotēku bankas kliente saka, ka ir ļoti apmierināta, ka pagastā tagad būs bankomāts, jo tas esot bijis nepieciešams.

 

Bankomāts atrodas veikala "BAF", tāpēc tā darba laiks ir pieskaņots veikala darba laikam, proti, darbdienās un sestdienās no pulksten 8.00 līdz 22.00 un svētdienās no pulksten 9.00 līdz 19.00.

 

Bankomāti pagastos ir retums. Hipotēku bankas bankomāti ir izvietoti divos pagastos - Lizuma un Lejasciema, savukārt Rankas pagastā ir Krājbankas bankomāts. Citos pagastos bankomātu nav.

 

Hipotēku bankas Korporatīvo attiecību daļas vadītāja Anita Šalme "Dzirkstelei" skaidro, ka ir svarīgi, lai pašvaldība izrāda interesi, ka bankomāts viņiem ir vajadzīgs.

 

"Protams, mēs nevaram bankomātu izvietot katrā pagastā, bet lielākos tas ir izdarāms," saka A.Šalme.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas