Lejasciema pagasts lepojas ar vienu no nedaudzajām pilotēm Latvijā 8

Lejasciema pagasts facebook.com raksta: "Noskatieties "Ātruma cilts" raidījumu ar piloti Diānu Nagli, esam patiesi lepni un priecājamies, ka, nākot no neliela Latvijas ciematiņa, var piepildīt arī šķietami pārdrošus sapņus. Stāsts, kas noteikti iedvesmo. Diāna, lai izdodas arī turpmāk piepildīt savus mērķus!"

* * *

TV raidījuma "Ātruma cilts" vadītājs Pauls Timrots šoreiz devās uz Ādažu lidlauku, lai tiktos ar piloti Diānu Nagli – vienu no nedaudzajām sievietēm Latvijas aviācijā. Diāna ne vien iepazīstināja ar pilota profesijas specifiku, bet arī kopā ar raidījumu devās treniņlidojumā, lai uzlūkotu zemi no augšas.

Sarunā ar Paulu Timrotu Diāna Nagle skaidroja, ka Latvijā viņa pazīst vēl tikai vienu sievieti piloti, bet trešā kolēģe nupat ieguvusi pilota licenci, tādēļ sievietes pie lidaparātu stūres Latvijā ir retums.

D.Nagle nupat ir tikusi arī pie jaunas divvietīgās ultravieglās lidmašīnas "AEROPRAKT-22", ar kuru gaisā pacelās arī  raidījums "Ātruma cilts" ar tā vadītāju P.Timrotu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

NLO

Atmetīsim kompleksus- nevis "neliels Latvijas ciematiņš", bet teritorijas ziņā 5. lielākais Latvijas pagasts. Šis ir par Lejasciemu.

pirms gada, 2019.08.03 21:01

Atbilde

Kam ir saistība ar mežiem, neviens nav nabags. Bet skumji,kā neviens nedomā,ko mēs elposim. Mēs vēl tā, bet mūsu jaunā paaudze.

pirms gada, 2019.08.04 11:30

puff

Neviens nav nabags, kurš sevi par tādu neuzskata.

pirms gada, 2019.08.05 08:48

zzz

Ko var muldēt par izzāģēšanu. Cik ta koku pats esi iestādījis? Par mežu piebārstīšanu ar atkritumiem gan būtu jāuztraucas.
Kam saistība ar mežiem, mēdz būt mazliet turīgāki, daļa arī kretīni, bet ne visi!
Bet darbs mežā un ar to nav nekāda "plānā galdiņa" urbšana.

pirms gada, 2019.08.05 16:09

Aiga Z

Ak šī skuadīgā latviešu tauta... Nauda vai ne nauda, bet, ieliekot vienkārši naudas banknoti pilota krēslā, lidmašīna gaisā nepacelsies, tur ir vajadzīgs cilvēks, kas to ir iemācījies izdarīt. Kamēr jūs te pukšķinat dīvānā un rakstat komentārus, tikmēr Diāna iet un dara! Suņi rej, bet karavāna iet tālāk :) Lai visiem forša diena!

pirms gada, 2019.08.05 11:52

Vietējās ziņas