Lejasciemā un Galgauskā avārijās cietuši divi cilvēki 6

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 27.februārī Lejasciema pagastā, autoceļa Smiltene – Gulbene 47.kilometrā. notika ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu, neizvēlējās drošu, ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Cieta viena persona, kura nogādāta medicīnas iestādē.

Savukārt Galgauskas pagastā kāda sieviete, vadot automašīnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Cieta automašīnas vadītāja, kura pati vērsās pēc medicīniskās palīdzības. Valsts policija uzsver, ka autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem un jāizvēlas autoceļa seguma stāvoklim atbilstošs braukšanas ātrums, ievērojot drošu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, jo autovadītājs to sajūt tikai tad, kad sāk veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem.

Laika posmā no 24. līdz 27.februārim Gulbenes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā reģistrēti 29 notikumi, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 10 sabiedriskās kārtības pārkāpumi, tajā skaitā divi sadzīves rakstura konflikti, divi ģimenes konflikti, trokšņošana, tāpat arī personas atradušās alkohola reibumā sabiedriskā vietā. Pāris gadījumos konstatēts, ka konflikti beigušies pirms policijas ierašanās. Reģistrētas divas zādzības no tirdzniecības objekta.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

....

šodien ceļam vispār nebija "autoceļa seguma stāvoklis", plkst. 8.30 Gulbene-Madona ceļš nebija tīrīts...

pirms gada, 2020.02.27 15:45

....

Kārtējo reizi Gulbenes ceļiniekus ziema pārsteigusi negaidot. Nauda, saprotams, paredzētie līdzekļi jau sen iztērēti, jo ziema taču jau gandrīz beigusies, bet vajadzēja tik daudz līdzekļu, lai uzturētu ziemā ceļus, salabotu lauku ceļus.....

pirms gada, 2020.02.27 16:06

"Dzirkstele"

Paldies, izlabojām!

pirms gada, 2020.02.27 17:26

JURIS

Ceļi vispār šodien no rīta nebija tīrīti , braucu tikai pa tām saucamajām risēm , bet, kad vajag pamainīties , tad tas rada problēmas, šogad ziema nav īsti bijusi , bet vai tad līdzekļi visi jau iztērēti, ka neredz uz ceļa tīrītājus,

pirms gada, 2020.02.27 19:38

Mehs

Nabadziņi,māk tik braukt pa pliku asfaltu. Nevajag lekt, baudat ziemu :)

pirms gada, 2020.02.28 12:17

Vietējās ziņas