Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lejasciemietis Jānis Naglis saņem “Gada balvu medniecībā 2015” 9

Jaunmoku pilī, Tukuma novadā, 2.aprīlī otro reizi Latvijā pasniedza “Gada balvu medniecībā 2015. Par to informē Latvijas Mednieku savienības pārstāve Laila Kļaviņa.

Balvas tika pasniegtas vairākās nominācijās – trīs balvas “Par mūža ieguldījumu medniecībā”, viena - “Par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecībā Latvijā” un desmit - “Par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā reģionā”. Uzņēmējs, bijušais Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs, šaušanas instruktors un mednieku eksaminācijas komisijas loceklis Jānis Naglis saņēma balvu “Par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā Ziemeļaustrumu reģionā”.

L.Kļaviņa stāsta, ka, pateicoties Jāņa Nagļa uzņēmībai, Lejasciemā kopš 1999.gada ir sava šautuve, bet 2008.gadā viņa vadībā tiek veikta šautuves rekonstrukcija. Patlaban šautuvē iespējams šaut gan pa stāvošu mērķi, gan lidojošiem mērķiem, gan arī pa kustīgu mērķi 35m un 100 m distancē. Šautuvē tradicionāli notiek Latvijas čempionāta šaušanā posmi, bet rudens sezonā Jānis Naglis regulāri organizē sacensības medniekiem "Šauj garām!", bet pavasarī – sacensības "Trīs kausi".

"Izvirzot Jāni Nagli apbalvojumam, īpaši atzinīgi tiek uzsvērts viņa lielais darbs, apmācot jaunos medniekus šaušanā un popularizējot šaušanas sportu. Balvas saņēmējs priecājas, ka mednieki sāk vairāk un vairāk pievērsties šaušanas prasmēm, kas pēc viņa domām, kādu laiku bija atstāts novārtā," norāda  Latvijas Mednieku savienības  pārstāve.

Svinīgajā pasākumā pasākuma dalībniekus uzrunāja bijušais Latvijas Valsts prezidents Guntis Ulmanis, Latvijas Vides un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds Ozols, Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis, žurnāla „Medības. Makšķerēšana. Daba” galvenais redaktors Didzis Pakalns un Latvijas mednieku asociācijas valdes loceklis Aldis Felts.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Lauma

Pozitīvi! Prieks, ka kāds kaut ko arī dara! Iepriekš papētīju komentārus par rakstu, kur tika ziņots, ka Nagļa kungs ir uzrakstījis atlūgumu no pilsētas pārvaldes vadītāja amata. Viens komentētājs, ko visi ļoti bija atbalstījuši minēja, ka kuram gan neinteresē nauda un it īpaši, ja to var saņemt neko nedarot un sēžot kabinetā. Lūk spilgts pierādījums tam, ka Nagļa kungs IR DARĪTĀJS un labāk pelna darot, nevis sēžot un cīnoties ar cilvēkiem, kuriem interesē tikai sava kabata un mēģinot salauzt sistēmu, kur viss ir uzbūvēts tā, lai lielākoties labuma guvēji būtu tikai paši pārvaldes darbinieki vai to ģimenes locekļi! Šādas balvas tāpat vien nepasniedz. SUPER! Man, kā medību cienītājai ir milzīgs prieks, ka mūsu novadā ir cilvēks, kurš tiek apbalvots par tiešām lielu ieguldītu darbu, tas ir tikai ieguvums visam mūsu reģionam!

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 14:05

Biruta

Piekrītu jūsu komentāram.Vienkārš, ļoti izpalīdzīgs un jauks cilvēks.

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 17:45

briedis

Ar to vien nepieteik,ka ir izpalīdzīgs cilvēks.
Es nepasniegtu nevienam medniekam šādas balvas.Dzīvnieku slepkavas,tur klāt vēl apmāca jaunus slepkavas.Ar ko tu jālepojās?

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 18:43

ty

Mednieki - medī
Slepkavas - nogalina
NEJAUC VIETĀM
Ja nav saprašanas par to kas ir medības var ierakstīt jebkurā jums patīkamā meklētājā, vai aiziet uz bibliotēku, pārmaiņas pēc palasīt kaut ko papīra formātā

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 18:48

???

Vai slepkava var būt labs cilvēks? Stenda šaušana - tas jā! Es arī kādreiz šāvu, super! Bet nekad nespētu nonāvēt dzīvu būtni. Fii medniekiem!

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 23:35

Aita

Nu tad neej uz veikalu un nepērc ne gaļu, ne piena produktus, ne dārzeņus, praktiski neko, jo viss principā ir pāri darīšana!

pirms 4 gadiem, 2016.04.12 16:40

ty----->maizitis

Kur jūs visi lielie runas vedēji esat, kad jūs vēlas satikt un parunāt aci pret aci? :D

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 18:50

Kupucis

galvenais nagla sasniegums ir nekam nederiga ielu tirama traktora iegade par 48 t.euro vertiba!!!!????

pirms 4 gadiem, 2016.04.09 15:29

Vietējās ziņas