Lemj ārkārtas sēdē 4

Gulbenes novada dome 11.maijā bija sasaukusi ārkārtas sēdi, kurā tika izskatīti divi jautājumi, kas saistīti ar Lizuma pagastu.

Deputāti nolēma atbalstīt pagasta pārvaldes sagatavoto projektu 2169 latu vērtībā jauniešu centra darbības pilnveidošanai Lizuma pagastā. Projekts startē Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātajā atklāto projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībā".

 

Deputāti arī izdarīja izmaiņas iepriekš lemtajā un noteica, ka ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzēja ir pagasta pārvalde ne tikai daļā pagasta, bet visā Lizuma teritorijā. Šāds precizējums bija nepieciešams saistībā ar Lizuma centra ūdenssaimniecības sakārtošanas projektu, kas pašlaik tiek gatavots cerībā uz investīciju piesaisti. Izmaksas vēl tiek precizētas, plānots, ka tās būs aptuveni 300 000 latu.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vīcups

stjopkam atkal otkats deg, bez naudas nu nekadies nevar

pirms 8 gadiem, 2012.05.22 12:37

Oi

Nu tak ,jo tā tak ir milzu nauda,garām nevar palaist.Reāla vieglas naudas iegūšana,tikai pēc tam atkal paaugstinas cenas,jo lūk kautko ir jāsedz arī un nedrīkstēs neko reorganizēt-likvidēt ,jo citādi jāatmaksā EIROPAS nauda ...kā slimnīcās ,ūdensvados uz Šķieneriem utt.Ja vērojat cītīgi, tad domē ir labuma guvēji,tas viss ir tīra naudas pelnīšana-pakalpojumi.

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 10:47

tā ir

ka vienā pagastā pārvalde var būt pakalpojuma sniedzēja, toties citā pagastā - NĒ !!!!
Ar kādu likuma punktu tas noteikts, jeb dome likumus traktē pēc vajadzības ???? Varbūt kāds gudrinieks uz to var atbildēt ?

pirms 8 gadiem, 2012.05.16 22:22

Cityfinances

Manuprāt aiz dev um s biznesam ir ātrākais veids ka paplašināt biznesu un veikt tā izaugsmi. Citi veidi arī ir ļoti efektīvi, bet aizņem lielāku laiku. www.cityfinances.lv/rekinu-finansesana/

pirms 3 gadiem, 2017.04.28 02:58

Vietējās ziņas