Lemj, kā palīdzēt slimnīcai 6

Vakar Gulbenes novada domes sēdē, kurā piedalījās 12 no 17 deputātiem, pēc deputāta Gunta Blūma lūguma tika lemts par mazturīgo Gulbenes novada iedzīvotāju parāda segšanu Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībai par nenomaksātajām pacientu iemaksām. Deputāti nobalsoja par parādu apmaksu kopsummā apmēram 6,2 tūkstošu latu apmērā. Tā ir tikai puse no visas Gulbenes novada iedzīvotāju parāda kopsummas.

Paredzams, ka nauda tiks izmantota steidzamai Gulbenes slimnīcas siltumtrases rekonstrukcijai. G.Blūms sacīja, ka tas būtu ieguldījums Gulbenes slimnīcas pozīciju nostiprināšanā. Viņš aktualizēja arī ģeneratora iegādes nepieciešamību, lai slimnīca ārkārtas situācijās nepaliktu bez elektroapgādes.

 

Pēc domes sēdes deputāti bez preses klātbūtnes tikās ar Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības valdes locekļiem Alīdu Vāni un Marģeru Zeitmani.

 

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Sandra Daudziņa nolēmusi šonedēļ nebraukt Pašvaldību savienības organizētajā komandējumā uz Viļņu, jo vēlas būt uz vietas, Gulbenē, lai piedalītos sarunās ar mediķiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

gulbenes slimnica pastav zem pasvaldibas tas nozime kad DOMEI nevajadzeja pielat to ka sei paliek tikai traumpunkts seit jau prasas ataicinat tautas balsi vai ar tv3 jo VANES KUNDZE UN TAS JURISTS ir iejaukti ZALU ATMAZGASANA UN GAN JAU dome BUS LAIMIGA KAD VISU PARNEMS ;zidi;

pirms 9 gadiem, 2011.10.26 21:03

domīgā

Prātam neaptverami,kas visu laiku ir noticis slimnīcas darbā.Tagad visur tiek uzsvērts,ka nav ko meklēt vainīgos,jāskatās uz priekšu.Rodas pārliecība,ka mums viss ir atļauts,un,ja arī kaut ko sastrādāsim neprognozējamu uz priekšu,kāda tur atbildība! Nu gan jāsaka,kas notiek Gulbenē ?

pirms 9 gadiem, 2011.10.19 11:57

ka nav pilsetas domei kauna kad tie nolikvideta slimnica/Protams kad ieradas VANES kundze slimnica tad jay DAUDZINAS kundze aizgaja atvalinajuma.Bet ja domi vaditu STEPANOVA kungs tad ticiet man vins sadu bardaku noteikti nebutu pielavis

pirms 9 gadiem, 2011.10.18 21:42

kukū

zb vai vienreiz nevarētu kaut vai paši deputāti precizēt trūcīgā statusa un maznodrošinātā utt apzīmējumu lietošanu. Tas tomēr ir būtiski! Tagad vēl mazturīgie... nu kas tas ir?

pirms 9 gadiem, 2011.10.18 10:43

Bet Balvos viss ir, tāpēc Balvu slimnīcai priekjšroka.

pirms 9 gadiem, 2011.10.18 10:36

Domei

Ģeneratora iegāde ir Blūma jājamzirdziņš jau gadiem.Bet tā ir lieka naudas izdošana.Ja jau nauda ir tad var pirkt,bet pirkt un gaidīt kad tad mums tā ārkārtas situācija būs nav prāta darbs.ārkārtas situācijā gan jau kāds Gulbenē ,kam ir ģeneratori noteikti slimnīcai to izlienēs.

pirms 9 gadiem, 2011.10.18 10:12

Vietējās ziņas