Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lems par iesaistīšanos tūrisma projektos

Biedrība „Sporta klubs “Lejasciems”” ir iecerējusi izveidot daudzfunkcionālu tūrisma tehnisko aktivitāšu trasi 9 metru augstumā ar skatu torņa divām sienām, kas būs aprīkotas kā kāpšanas sienas.

Paredzēts sarūpēt arī nepieciešamo inventāru trases izmantošanai. Vakar novada domes tautsaimniecības komitejas sēdē deputāti konceptuāli atbalstīja šo ideju. Šodien ieceri iztirzās arī finanšu komitejā. Taču galīgais lēmums būs jāpieņem novada domes sēdē.
Projekta kopējās izmaksas ir 24 996,23 eiro. No tām 90 procentus projekta apstiprināšanas gadījumā apmaksās Eiropas Lauksaimniecības fonds. 10 procenti izmaksu jeb 2499,62 eiro būs pašvaldības līdzfinansējums.

Finanšu komitejas sēdē šodien deputāti debatēs arī, vai Gulbenes novada domei piedalīties starptautiskā tūrisma projektā, kura latviskotais nosaukums ir “Kultūra un mantojums atbildīgām, inovatīvām un ilgtspējīgām tūrisma aktivitātēm”. Iesaistoties projektā, novada domei jānodrošina  priekšfinansēšana 10 925,90 eiro apmērā, taču faktiski pašvaldība neiztērēs vairāk par 1928,10 eiro, kas būs dalības maksa. Galīgais lēmums par dalību projektā novada deputātiem jāpieņem domes sēdē.

Minētajā projektā jau ir iesaistījušies partneri no 10 Eiropas Savienības valstīm (tajā skaitā Vidzemes Tūrisma asociācija kā vienīgais partneris no Baltijas valstīm). Dalība projektā atslogos pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” budžetu, piedaloties dažādās starptautiskās izstādēs, pieredzes apmaiņas braucienos, popularizējot novadu. Projekts tiks īstenots, sākot ar šo gadu un līdz 2020.gada 30.martam.Projekta kopējās izmaksas ir 1,771 miljons eiro. 85 procentus izmaksu apmaksā Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas