Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lems par sportista godināšanu 31

Trešdien plānota Gulbenes novada domes sporta komisijas sanāksme. Viens no galvenajiem jautājumiem, kurus paredzēts izlemt, ir par novadnieka, bobslejista Daumanta Dreiškena sumināšanu sakarā ar iegūto zelta medaļu Pasaules čempionātā bobslejā četriniekos 21.februārī Austrijas trasē Īglsā.

D.Dreiškens šajās sacensībās bija viens no stūmējiem pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieka ekipāžā. Latvijas neatkarības vēsturē šī ir pirmā reize, kad izcīnīta zelta medaļa bobslejā.

Pašvaldības sporta komisijas priekšsēdētājs, novada deputāts Ivars Kupčs “Dzirkstelei” saka, ka, protams, D.Dreiškens ir pelnījis saņemt pašvaldības piešķirto naudas balvu. Komisijas sanāksmē tikšot izlemts, kurā publiskajā pasākumā varētu notikt šā fakta paziņošana un sportista sumināšana. Pēc I.Kupča domām, tas varētu notikt kādā no basketbola komandas “Gulbenes Buki/ BJSS” kārtējām spēlēm. “Sumināšanai ir jānotiek pasākumā, kurā kopā pulcējies daudz cilvēku, līdzjutēju un sporta cienītāju. Jau agrāk sportistu godināšanu par sasniegumiem esam veikuši tieši brīžos, kad jānotiek basketbola spēlei,” viņš klāsta. Kā zināms, D.Dreiškens, kurš 28.martā svinēs 32. dzimšanas dienu, ir cēlies no Stāķiem un savu sportista karjeru savulaik sācis tieši kā “Buku” spēlētājs. Ar bobsleju viņš ir sācis nodarboties kopš 2003.gada.

Vietējās pašvaldības noteikumi par novada sportistu un viņu treneru apbalvošanu par sasniegumiem sportā paredz - par pirmo vietu Pasaules čempionātā pienākas naudas balva līdz 1000 eiro apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 31

svecīte rektālā

Jāpārbauda vai nav sarijušies mildronātu.

pirms 4 gadiem, 2016.03.08 19:31

nesportiste

...naudas balva līdz 1000 eiro apmērā...?????
vai nav tā kā par maz ? PASAULES čempionātā ???/un cik daudz gulbeniešu ir čempioni un pie tam pasaules ???/Dažam alga tāda ir katru mēnesi , un šeit trenējas cik gadus ???/no 2003.gada / Pašiem nepaliks pusgada prēmijām ??? Daudz jautājumu ...???
.

pirms 4 gadiem, 2016.03.08 19:42

un cik daudz gulbeniešu ir čempioni

Un kur tu esi redzējis to čempionu slavinot Gulbeni? Uz viņā dārgā X6 nav neviena vārdiņa par Gulbeni, uz sporta tērpa arī nav un neesmu nevienā intervijā dzirdējis ka viņā pieminētu Gulbeni kas devusi iespējas uzsākt sportista gaitas. Par Gulbeni atceras tikai tad kad pie mātes jāatbrauc un kāda naudiņa no pašvaldības jāsaņem...

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 09:22

Salvis

Oi, paskat kāds zinātājs nokomentēja. Paskaties vairāk LTV7, ieraudzīsi un sadzirdēsi, ka no Gulbenes. Gulbenē ir katru brīvo brīdi, vismaz to es redzu. Palīdzējis ar dažādu projektu realizāciju Gulbenes novadam. Tā ka to piķi ir konkrēti atsitis. Un lielākais labums ir tas, ka mūsu novadā ir džeki, kas grib viņam līdzināties un to mēģina. Lai veicas, Daumant!

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 11:04

nesapraša

nesapratu???? līdz 1000? tiešām? nav piemirsta kāda nulle? par pasaules čempionu? kad vēl Gulbenei kāds būs? pirmais pilsētas pastāvēšanas vēsturē!!!!!!!!! summa mazāka kā pilsētas pārvaldnieka vietniekam :D

pirms 4 gadiem, 2016.03.08 20:47

gulbenietis

Vai tiešām jābūt komisijai lai lemtu par to ko esmu nopelnijis?

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 07:40

Tā ir

Uz svešas naudas dalīšanu esam ļoti naski

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 08:05

varavīksne

Sportisti jau tā dzīvo pilnā valsts apgādībā ,kā tādā komunismā.Bezmaksas pārtika,jauni personīgie auto BMW,medicīnas aprūpe un t.t.Bez tam par sasniegumiem prēmijas maksā valsts,kā paredz MK noteikumi.Nav ko dāļāt naudu no nabadzīga novada kases,ir daudz svarīgāku vajadzību,kur vajag līdzekļus.

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 09:00

Jana

Auto nav no valsts. :)

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 11:05

GULBENE

Lasu un šausminos! Daumants ir vienīgais mūsu novada Latvijā pazīstamais sportists. Variet nosaukt vēl kādu? Kaut kāda komisija spriež par to vai dod un cik dod? Caunītim, Kupčam un visiem tiem spriedējiem savu mēneša algu būtu jānoliek uz galda pateicībā Daumantam.

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 12:35

cits sportists

Nav tik vienkārši - valsts un pašvaldības līdzekļus nevar tā pat vien dāvāt šurpu turpu. Dreiškens varētu piedalīties tajā komisijā un argumentēt ko tad viņš ir darījis lai celtu Gulbenes vārdu Latvijā, Eiropā un pasaulē. Ja tādi argumenti būs, būtu loģiski Dreiškenu arī finansiāli atbalstīt no pašvaldības budžeta, bet ja viņš ir popularizējis tikai Latviju un savu sporta veidu tad par to jau Latvijas valsts ir piešķīrusi viņam pabalstu.

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 12:51

citam sportistam-skauģim

Tu runā kā kārtīgs nomenklatūras auglis! Pats saprati, ko uzrakstīji? Pēc tavas loģikas sanāk, ka trasē Daumantam jādodas ar saukli - Lai dzīvo Gulbenes dome, pati labākā dome Eiropā! Viņa rezultāti un panākumi pasaka visu. Kas viņam vēl jādara, lai apliecinātu gulbenieša vārdu? Jānoasfaltē Stāķu iebraucamais ceļš, ko pirms katrām vēlēšanām sola kāds domes deputāts?

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 13:02

a

Kādas problēmas , bļāvēji , atveriet kontu , sametiet un prēmējiet cik gribat . kāpēc par mūsu naudu jāprēmē tieši sportists ? Viņš ir izvēlējies tādu darbu un saņem par to ne mazu algu . Tad vajag prēmēt visus par labi izdarītu darbu .

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 13:13

> citam sportistam-skauģim

Tas Daumants ne ar ko neatšķiras no Porziņģa kad tas aizbraucis uz Ameriku bija izteicies: kam to Sū... Latviju vajag.

Visi viņi slimo ar zvaigžņu slimību kas tās augstākajā pakāpē materializējās necieņas izrādīšanā vietai no kuras tie nākuši.
Man nav jādod padomi kas kuram jāsaka dodoties trasē, to kam sportists jūtās piederīgs viņš apliecina ar saviem darbiem. Ja Daumants gribētu viņš Gulbeni pieminētu visur kur tam būtu sakars ar viņa sportista gaitu uzsākšanu un tālāko rezultātu sasniegšanu.

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 13:26

nauda

Tak kāda tur vēl pieminēšana, visu izsaka apmērs. Par tūkstoti var atbraukt un nofotografēties kopā ar vietējiem vietvalžiem. Par citām summām var atļauties citas lietas, piemēram braukt pie stūres automašīnai kas aplīmēta ar uzlīmēm utt.

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 15:10

ārprāts

Palasīju,un nelabi kļuva. Kādi briesmīgi,žultaini cilvēki!!!!!!!!!! Lai veicas,Daumant,arī turpmāk!

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 16:29

!!!

Nu, un? Kāds Gulbenei no tā labums? Tad kādēļ jāuzbāžas ar mūsu naudu, kurai var atrast labāku pielietojumu???

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 16:30

Jānis !!!

Tev žēl,ka Daumantam iedos naudu? Man nav . Malacis!!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 15:21

nezinu

Atzīt noteikti, bet vai prēmēt, diezin vai. Prēmija noteikti tiks piešķirta no valsts, bet pašvaldība varētu kā citādi paslavēt un atzinīgi novērtēt. Mēs te vienkāršie varam cepties, bet deputāti savu spalviņu pucēšanai tāpat izdarīs pa savam, kas viņiem tauta, galvenais, ka naudiņa par komisijām ripo. Viens otrs par šo sēdēšanu saņem vairāk, kā pārdevēja vai šuvēja, strādājot pa 10 stundām dienā, un plus vēl darba vietā darba alga.

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 18:33

tas pats

Laikam pāaudzēm Gulbenē jānomainās, lai saprastu kad par tādiem panākumiem ir jāmaksā.

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 10:17

Maija Z.

D. D. tituls nav novērtējams naudā (tad jau 1000 eiro būtu apvainojums), bet gan ATZINĪBĀ. Tas varētu būt tituls "Novada Goda pilsonis", kādu ir pelnījuši arī citi mūsu novadnieki, kuri guvuši paliekošus panākumus statptautiskā mērogā (virsdiriģenti I. un G. Kokari, I. Cepītis), Latvijas mērogā (akadēmiķis Tālavs Jundzis, Lietišķās informacijas izveidotāja Aiva Vīksna, K. Sebris, A. Liedskalniņa, A. Sakse, J. Madernieks u.c. tādu līmeni sasniegušie). Mūsu visvisizcilākais neviena nepārspēts novadnieks, pasaulē pirmās un vienīgās viena cilvēka no akmens bluķiem uzceltās Koraļļu pils radītājs (pils atrodas Kalifornijā). Eds Liedskalniņš. Šim titulam būtu būtiski jāatšķiras no gadskārtēji cildinātiem novada goda pilsoņiem (panākumu līmeņi ir visai atsķirīgi). Tās varētu būt arī vaska figūras vai citādi interpretēts izpildījums, kas būtu prezentējams arī kā mūsu novada LEPNUMS. Jā, gulbeniešiem ir trūkumi, tomēr mēs varam lepoties arī ar to, kā citiem nav!

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 11:49

knipelētājs

Jaunkundzi labākajos precību gados no Saeimas,arī varēji pieminēt.

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 12:44

māris

Pievienojos saprātīgam domu gājienam.

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 15:22

Maija Z.

Par to jaunkundzi man nav informācijas. Ko viņa dara Saeimā un /vai no kuras partijas? Pie reizes pielaboju, pareizi jābūt: "Lietišķās informācijas dienests". Un papildinu: Eds Liedskalniņš, akmeņkalējs no Stāmerienas. Līdz šim neviens pasaulē nav spējis "atkost", kā viens pats (maza) auguma cilvēks ir spējis pārvietot un novietot pareizās vietās tonnām smagus akmens bluķus? Neko tamlīdzīgu neviens pasaulē nav spējis līdz šim paveikt!!!

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 16:09

Maija Z.

Ak, es nesapratu uzreiz, jo fokusējos uz "jaun" burtiskā nozīmē. No NSL. Arī iedomājos, jo viņa savā amatā bija pirmā, celmlauzis, un arī pārejais. Tas un citi prātā neienākušie kandidāti šāda veida atzinībai noteikti būtu jāizvērtē domei un tās deputātiem.

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 16:26

Vēlreiz M. Z.

Tā, noformulējās ideja līdz galam: Gulbenes novada Goda pilsoņu Slavas zāle.

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 16:38

Vāle

Nesaprotu cilvēkus, kam skauž otra panākumi. Butu lepojusies, ka Gulbenē ir tāds sportists, kam ir gan pasaules čempionāta medaļa, gan Olimpiskā. Vai ir daudz tādu sportisti Latvijā, nemaz nerunājot par Gulbeni? Jus visi esat muļķi, jo visas pašvaldība maksa prēmijas sportistiem un tāds ir pašvaldības pienākums, kāpēc lai Gulbene butu izņēmums? Es lepnos ar Daumanta panākumiem un kaut butu vairāk tādu kaa vins!

pirms 4 gadiem, 2016.03.11 10:01

Pēteris

Pilnīgi piekrītu par atbalstu daumantam Bet te jau ir Gulbene. Ka tik kādam nebūtu labāk, ka tik kādu nolikt.

pirms 4 gadiem, 2016.03.11 10:55

> Vālei

Tiešām v i s a s? Vai esat savācis konkrētu informāciju no visām pašvaldībām vai arī tas ir tikai Jūsu pieņēmums?

pirms 4 gadiem, 2016.03.11 15:24

Deputātu attieksme... Izsmiekls!!

Cik saņem deputāti un pārējie? Cik no viņiem ir pasaules mēroga apbalvojumi, vai viņi kaut reizi mūžā ir strādājuši Rīgas Domē? Apbrīnojamā Gulbene!! Cik no viņiem prot angļu valodu? OMG! Nav ko teikt!

pirms 4 gadiem, 2016.03.14 17:34

Vietējās ziņas