Lems par tehnikuma telpu daļas pārņemšanu 6

Gulbenes novada dome gatavojas Rankas pamatskolas pārcelšanai no tā saucamās vēsturiskās Lutera skolas uz Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālo struktūrvienību.

Šajā sakarā jau rīt, 26.aprīļa, domes sēdē deputāti balsos par tehnikuma telpu pārņemšanu bezatlīdzības lietošanā. Konceptuāli deputāti to atbalstīja jau 18.aprīļa tautsaimniecības komitejas sēdē.

Paredzēts Rankā no tehnikuma pārņemt: 14 telpas skolā 859,33 kvadrātmetru kopplatībā, skolas viesnīcas divas telpas 91 kvadrātmetra kopplatībā, kā arī zemi 200 kvadrātmetru platībā. Līgumu ar Valmieras tehnikumu par to būs jāparaksta Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam. Paredzams, ka pārņemtajās telpās remontdarbi tiks veikti no pašvaldības šā gada budžeta līdzekļiem. To ir jāpaspēj paveikt līdz jaunā mācību gada sākumam.

“Rankas pamatskolas darbībā nekas nemainīsies, mainīsies tikai adrese. Varēs izmantot sporta zāli. Būs arī telpas internāta vajadzībām. Iespējams, atsevišķi runāsim par otra līguma nepieciešamību sakarā ar informātikas kabineta izmantošanu,” sacīja novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis.

 Deputāts Mārtiņš Bogdans ieminējās, ka jārisina jautājums arī par ķīmijas un fiziskas kabineta izmantošanu.

Šajā mācību gadā Rankas pamatskolā ir 84 skolēni - “Dzirksteli” informē skolas direktore Laima Braše.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jā ,saņem fantastiku pensiju ,salīdzinoši ar mirstīgo pensijām un vēl fantastiskāku algu ,protams ka sēdēs,tik ar kājām pa priekšu iznesīs.....

pirms 3 gadiem, 2018.05.02 23:20

no malas

Visu cieņu Lizuma vidusskolas direktorei - radoša,darbīga, gudra un sirdsgudra. Lai vēl kāds novada skolu direktors būtu tik ieinteresēts skolas attīstībā!

pirms 3 gadiem, 2018.05.03 14:30

Painteresējies,kā izturas pret tā saucamajiem ''melnajiem'',ar tiem arī ir sirds gudra un radoša?????

pirms 3 gadiem, 2018.05.03 18:33

no malas--pēc tava rakstītā var domāt ,ka citu skolu direktori nav ieinteresēti savu skolu attīstībā????Druvienas skolas direktore miljons reižu labāka!!!

pirms 3 gadiem, 2018.05.03 18:42

Vietējās ziņas