Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz 1.februārim vēl var iepazīties un izteikt viedokļus par novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju

Ir precizēts Gulbenes novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.–2030.gadam gala redakcijas projekts. Tā publiskās apspriešanas laiks noteikts līdz 1.februārim, informē Gulbenes novada pašvaldība.

Ar stratēģijas materiāliem var iepazīties arī klātienē Gulbenes novada domē, 206. kabinetā, Gulbenē, Ābeļu ielā 2, administrācijas darba laikā. Viedokļus par Gulbenes novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.–2030.gadam gala redakcijas projektu Gulbenes novada iedzīvotāji, institūcijas, organizācijas un uzņēmumi var iesniegt Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļā (Gulbenes novada dome, Ābeļu iela 2, Gulbene, Gulbenes novads, LV -4401) vai nosūtot uz elektronisko pasta adresi dace.kursa@gulbene.lv.

"Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas precizētā Gulbenes novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija 2014.–2030.gadam gala redakcija tiks virzīta apstiprināšanai Gulbenes novada domes sēdē," norāda Gulbenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja Dace Kurša.

Ilgtspējīgas attīstības stratēģija ir ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā ir noteikts Gulbenes novada pašvaldības ilgtermiņa attīstības redzējums, stratēģiskie mērķi, attīstības prioritātes un telpiskās attīstības perspektīva.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas