Līdzcilvēku atsaucība pārspēj cerības

Gulbenes novada meitenītei ziedoti 1247,65 Ls
Oktobra sākumā pilsētās, kurās ir Rimi un Supernetto veikali, izskanēja aicinājums ikvienam līdzcilvēkam ziedot, lai palīdzētu veseļoties kādam vietējam bērnam ar īpašām vajadzībām. Līdz akcijas noslēgumam 23. novembrī Gulbenes Supernetto veikalā Renaldai, meitenītei ar īpašām vajadzībām, tika saziedoti Ls 1247,65. Gulbenieši ar ziedojumu ir paveikuši brīnumu, jo tas ir viens no lielākajiem ziedojumiem Supernetto veikalos visā Latvijā.

"Saskaitot katrā pilsētā veiktos ziedojumus, labdarības akcijai visos Rimi un Supernetto veikalos kopā saziedots 41 761 lats," SIA "Rimi Latvia" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.    

"Paldies visiem ziedotājiem par atsaucību! Mēs esam patīkami pārsteigti, ka šajos sarežģītajos laikos saziedota tik ievērojama summa. Pateicoties ziedotāju atsaucībai, 59 bērnu un viņu ģimeņu ir radušās cerības uz veselību! Turpmākajos mēnešos Ziedot.lv sazināsies ar katru ģimeni un uzsāks palīdzības sniegšanu" saka Rūta Dimanta, portāla Ziedot.lv vadītāja.

 

Z.Eniņa stāsta, ka kopskaitā 101 "Rimi" un "Supernetto" veikalā labdarības akcijā centāmies kopīgiem spēkiem palīdzēt 59 bērniem Latvijā, kurus skārusi bērnu cerebrālā trieka vai citas smagas slimības, kas viņus pavadīs visu mūžu.

 

"Mēs esam ļoti aizkustināti un pateicīgi līdzcilvēkiem par saziedoto. Mēs cerējām, ka katrā pilsētā aicinot palīdzēt vietējam bērniņam, sastapsim cilvēku pretimnākšanu, bet saziedotais pārspēj jebkuras mūsu cerības. Tagad tikai jātur īkšķis, lai katram bērniņam izdotos panākt nepieciešamos veselības uzlabojumus," saka "Rimi Latvia" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas