Liela interese par Gulbenes novada īpašajiem ēdieniem 6

Kopš tūrisma sezonas atklāšanas brīža vairākos Gulbenes novada ēdināšanas uzņēmumos tiek piedāvāts nobaudīt Gulbenes novada īpašos ēdienus.

Idejas par novada īpašās ēdienkartes izveidi autori - pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" darbinieki - ir saņēmuši daudzu novada iedzīvotāju, kā arī viesu atsauksmes un vērtējumus par šo jauno tūrisma produktu.

 

„Ir iedzīvotāji, kuri ir apmeklējuši visas ēdināšanas iestādes, nogaršojuši īpašos Gulbenes novada ēdienus un uzrakstījuši salīdzinājumus, vērtējumus, ieteikumus un laba vēlējumus. Cilvēki mums stāsta, ka arī turpmāk gan paši izvēlēsies, gan arī draugiem ieteiks šos ēdienus, jo grib lepoties ar savas pilsētas vēsturi. Tiek novērtēta arī ēdienu izvēle ēdienkartei. Paldies visiem par to! Tikai kopīgi sadarbojoties, ir iespējams izdarīt labus darbus," atzīst aģentūras direktore Iveta Kovtuņenko.

 

„Vēlamies pateikt lielu paldies arī visiem ēdināšanas uzņēmumiem, kuri atsaucās un piekrita piedalīties šīs idejas īstenošanā. Kopīgi mums visiem jau ir izdevies un izdosies arī turpmāk reklamēt Gulbenes novadu ar kaut ko īpašu un piesaistīt arvien vairāk interesentu gan no Latvijas, gan ārvalstīm."

 

Aģentūras darbinieki aicina ikvienu nobaudīt Gulbenes novada īpašos ēdienus un arī turpmāk gaidīs cilvēku ieteikumus, vērtējumus par īpašo ēdienu piedāvājumu (tālruņi - 64497729, 29131404, e-pasts: „turists@gulbene.lv").


Vietas, kur var iepazīt Gulbenes novada īpašo ēdienkarti, ir bistro-kafejnīcā (Brīvības ielā 66), kafejnīcā „Rodi", "Kantes krogā", ceļmalas kafejnīcā „Lācītes" Rankas pagastā, kafejnīcā „Ozoli" Lizuma pagastā, kafejnīcā „Sonāte" Stāmerienas pagastā.

 

„Atvainojamies par sagādātajām neērtībām tiem apmeklētājiem, kuri pēc aģentūras reklāmas Vecgulbenes muižas kafejnīcā nevarēja nobaudīt Gulbenes novada īpašos ēdienus, apmeklējot to pat vairākas reizes, tādēļ darām zināmu, ka šajā kafejnīcā turpmāk netiks piedāvāti Gulbenes novada īpašie ēdieni," piebilst aģentūras direktore.

 

Kā īpašu ciemakukuli radiem, draugiem un paziņām citās Latvijas vietās viņa aicina aizvest kūku bodē „Gardums" iegādātos našķus: saldumu izlasi „Spārītes našķi", siera kūku „Baltās pils sapnis" un kūku „Pilskalns".

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jā, es arī pamanīju, ka gulbenieši pamanījušies paņemt ideju no valmieriešiem...
Kauns !!!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 11:18

Vidzemes apceļotājs

Viss būtu labi, ja vien ideja nebūtu nošpikota no Valmieras :)

Valmierā šis projekts tapa pavasarī, vēl pirms Gulbenes un saucas "Gardēžu pastaiga" un ir īstenots daudz kvalitatīvāk:
http://visit.valmiera.lv/sites/default/files/gardezu_pastaiga.pdf


Tāpat žēl, ka gulbeniešiem trūcis savu ideju, paņemot no Valmiermuižas alus uzņēmīgajiem ļaudīm ideju par Gardēžu tirdziņiemun nekaunoties šos tirdziņus rīkot tajos pašos datumos... Tikai Valmiermuižas ļaudis atšķirībā no nospertās idejas savu zīmolu "Ar gardu muti" kaldinājuši vairāk nekā gadu ... kamēr gulbenieši vienkārši noskatījuši..
bet ak, žē.... atšķirība atkal ir kvalitātē...
Jo tikai idejas autors, nevis nošpikotājs, zina vislabāk sāli un piparus, tāpēc arī rezultāts strādā Valmierai par labu... :)
Novēlu Gulbenes SAVAS idejas un SAVU ceļu atrast :) jo Latvija ir maza un šāda projektu tieša pārnešana 60 km rādiusā ir visai pamanāma un attiecīgi mazliet smīnu uzdzen...

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 11:17

Jā, bildēs izskats ne uz ko labu nerosina, cerams, ka garšo labāk nekā izskatās. Bez tam, ārzemnieki tādus samudrītus ēdienus nemaz negrib - vislabāk viņiem garšo tīrs, svaigs, vienkārš garšīgs latviešu kartupelis ar dillēm. Varētu iztikt arī bez ķīniešu lietussargiem, neredzu tajos nekādu oriģinalitāti un saistību ar Gulbeni. Bet darīt vajag, lai veicas !

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 16:43

kukū

Droši vien ir garšīgi. Bet nu ēdiena noformējums gan briesmīgs, vismaz šajā foto :(

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 09:50

garduma diemžel ir iesmeretas vecas tortes ,esat uzmanigi

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 09:26

Vietējās ziņas