Lielā talka: kopā darbi sokas labāk! 1

Daļa talkotāju rosījās jau pāris dienas pirms Lielās talkas
Rīt ikviens tiek aicināts pievienoties lielajam talcinieku pulkam, kas centīsies mūsu Latviju padarīt tīrāku un sakoptāku. Arī mūsu novadā rīt talkos visās malu malās. Uzkopta un spodrināta apkārtne tika jau arī iepriekšējās dienās. Savu artavu vides sakopšanā šodien ieguldīja arī Gulbenes ceļu policijas darbinieki un iecirkņu inspektori, sakopjot apkārtni ap Emzes parka dīķi kādreizējās estrādes teritorijā. Vairāk foto šeit.

Policijas darbinieki talkoja kuplā pulkā un Emzes parkā teritorijā savāca apmēram 30 maisus ar dažādiem atkritumiem.  

 

Pārstaigājot dīķa apkārtni, visvairāk tika savākta stikla tara un plastmasas tara, kā arī dažādi iepakojumi.

 

"Parka malā atradām arī divas kaudzītes ar atkritumiem, kas acīmredzot bija atvestas no mājām. Izvilkām no dīķa arī bērnu taisītu plostu, kuru viņi droši vien ir izmantojuši, lai vizinātos pa dīķi," stāsta Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Gunārs Pusts. Viņš atklāj, ka policisti nolēmuši kopīgi talkot piektdien, jo šajā dienā to varējuši darīt kuplākā skaitā un kopā to darīt ir daudz patīkamāk un arī efektīvāk. Rīt katrs talkos kaut kur citur. Daļa policijas darbinieku šodien palikuši sakopt arī policijas ēkas apkārtni.

 

Cītīgi talcinieki šodien darbojās arī Jaungulbenes pagastā. Gulbīša vidusskolas skolēni kopā ar skolotājiem uzkopa skolas apkārtni, tika mazgāti arī logi, krāmēta malka šķūnī, savākti atkritumi pagasta galveno ceļu malās, uzkoptas arī autobusa pieturvietas. Skolas direktore Sarmīte Puriņa stāsta, ka viņi centušies sadalīt darbus tā, lai tiktu sakopta pēc iespējas lielāka teritorija. Un paveikts tika daudz - par to arī liels gandarījums! Jaunieši atzina, ka, strādājot kopā, darbi veicas daudz labāk un ātrāk.

 

Šodien Lielajai talkai var vēl paspēt piebiedroties ikviens! Jāatrod ir tikai vieta, kuru nepieciešams padarīt tīrāku un acij tīkamāku.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas