Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielā talka: rancēnieši sakopj kapus 1

25.aprīlis Rankas kapos ir svētku diena, jo atkal bija sapulcējušies rancēnieši, lai sakoptu šo tik svarīgo vietu mūsu pagastā. Neskatoties uz to, ka dūšīgi talkoja arī citās vietās, mēs atkal bijām pietiekami lielā skaitā - 23, lai būtu kopā un darbotos.

Ļoti liels prieks, ka talcinieku skaitam ar katru gadu ir tendence palielināties! Talkā piedalījās Daiga Melberga, Sarma Pētersone, Zane Suta, Jānis Balodis, Dace Birnbauma, Līva Paegle, Anita Kraukle, Aldis Liepiņš, Vaira Pelēce, Gunta Marnica, Daiga Toma, Imants Pētersons, Vladislavs Kurkovs, Dace Kartašova, Elita Caune, Rasma Nicmane, Lucija Orlova, Velta Ozoliņa, Tatjana Miška, Aiva un Daiga Rutkas un Misters X, kurš neatklāja identitāti.

Pagasta pārvaldes puiši Aivars Ješkins un Modris Reke jau laikus mums sagādāja darbarīkus, bet pašu pārvaldes vadītāja Māra Jansona atsūtītais sveiciens visus ļoti iepriecināja. Ar tehniku mums izpalīdzēja "Ķelmēnu" ļaudis, un tas ļoti atviegloja darbus.

Tā kā šogad laiks atļāva darba beigās pasēdēt pie ugunskura, šo iespēju izmantojām. Bija prieks būt kopā!

Paldies visiem saka Rankas kapu pārzine Suta Vizma.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas