Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Lielais Kristaps”aicina piedalīties konkursā

Līdz 20.septembrim arī Gulbenes novada bibliotēkās norisināsies jauns konkurs par latviešu kino "Lielais Kristaps bibliotēkās". Konkursā var piedalīties ikviens publiskās bibliotēkas lasītājs un bibliotekārs. Uz konkursa jautājumiem atbildes varēs rast, skatoties latviešu kino filmas, kuras tiek piedāvātas pašvaldību publiskajās bibliotēkās.

"Konkursa jautājumi ir publicēti interneta portālā " www.filmas.lv", bet atbildes uz lielāko daļu jautājumu varēs rast, noskatoties portāla katalogā piedāvātās Latvijas filmas, kas pieejamas bibliotēku datoros, un lasot portālā rodamo informāciju," informē Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.
Konkursa dalībniekiem portālā jāatrod konkursa sadaļa un jāreģistrējas dalībai. Obligāti jānorāda vārds, uzvārds, bibliotēkas nosaukums un rajons (pēc agrākā sadalījuma), kā arī kontaktelefona numurs. Piedalīties konkursā dalībnieks var tikai vienu reizi. Atbildes tiek pieņemtas līdz 20.septembra pulksten 21.00.

 

Papildpunktus konkursā var iegūt, uzrakstot īsu eseju par tēmu "Ko es gaidu no Latvijas kino?".

Dalībnieki konkursā sacenšas individuāli. No vienas bibliotēkas var pieteikties neierobežots lasītāju un bibliotekāru skaits. No katra Latvijas reģiona, kā arī no Rīgas pilsētas un rajona tiks noteikti trīs uzvarētāji. Kopskaitā 30 uzvarētāji -15 lasītāji un 15 bibliotekāri. Uzvarēs dalībnieki, kuri kopskaitā iegūs vislielāko punktu skaitu un augstu novērtējumu par eseju. Uzvarētājus apbalvos 29.septembrī festivāla "Lielais Kristaps" atklāšanā.

 

Konkursu organizē Nacionālais kino centrs un valsts aģentūra "Kultūras informācijas sistēmas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas