Lielais vējš lauž kokus, elektrības traucējumu maz 5

Pirmdien un otrdien arī Gulbenes novada iedzīvotājus biedēja lielais vējš, zibens un pērkons. Sevišķi draudīga stihija likās pirmdien.


“Pirmdien bija divi izsaukumi sakarā ar vēja lauztiem kokiem Gulbenē, Parka ielā, kā arī uz ceļa Beļavas pagastā,” “Dzirksteli” informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes daļas komandieris Vijārs Griķis.


Vētra bija sabaidījusi kādu senioru Gulbenē, Skolas ielā, un viņš pirmdien nespēja iekļūt savā dzīvoklī, tāpēc palīgā sauca glābējus, kuri palīdzēja. Otrdien glābējiem nebija neviena izsaukuma.


Akciju sabiedrības “Sadales tīkls” elektroatslēgumu kartē internetā trešdien bija redzams, ka Gulbenes novadā nav atzīmēts neviens punkts, kur būtu problēmas ar elektrības padevi. Gulbenes elektrisko tīklu rajonā “Dzirkstele” noskaidroja, ka elektroapgādē problēmas nedaudz radīja pirmdienas vētra, bet otrdien tā gandrīz nav kaitējusi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Veltiņa

Kāpēc liedz nozāģēt lielos kokus pie mājām? Tie apdraud cilvēkus, mājas. Kam ir jānotiek, lai novadā Kupčs, Mezīte un pārējie saprastu, ka lielie koki ir draudi. Kas atbildēs par postījumiem, kas maksās par to visu maksās ? Varbūt pašvaldība uzņemsies atbildību, vai varbūt personīgi Kupčs un Miezīte?

pirms 7 gadiem, 2014.05.21 14:20

Ozolu iela....

Lūdzu pilsētā izzāģējiet lielos, pusnokaltušos kokus. Abas naktis jumts grabēja no zaru atsitieniem.

pirms 7 gadiem, 2014.05.21 19:09

Interesanti

gan, ja zāģē vecos kokus, tauta tūlīt sāk šūmēties. Kur konsekvence? Protams, ka bīstamie un vecie koki jānozāģē, lai arī cik mīļi tie nebūtu. Pēc tam var stādīt jaunus vietā.

pirms 7 gadiem, 2014.05.21 20:22

Maija, "Ķepaiņu draugu klubs" vadītāja

2 daļās gareniski ir pāršķēlies arī liels koks Lazdu ielā pārdodamas 2 stāvu mājas pagalmā un uzgāzies uz ēkas jumta. Ēka nav apdzivota, acīm redzot tādēļ neviens par to nebija informējis VUGD.

pirms 7 gadiem, 2014.05.22 17:43

Maija

Iepriekšējā komentārā manam vārdam blakus automātiski parādījās parādījās uzraksts "Ķepaiņu draugu kluba" vadītāja. Tā kā esmu izstājusies no biedrības, lūdzu redakciju veikt attiecīgus pasākumus, lai šis uzraksts turpmāk neparādās.

pirms 7 gadiem, 2014.05.22 17:50

Vietējās ziņas