Lielākā daļa devīto mācīsies vidusskolā 3

Gulbenes novada 264 9.klašu audzēkņi pagājušās nedēļas nogalē saņēma savu pirmo nozīmīgo izglītības dokumentu - apliecību par vispārējās pamatizglītības ieguvi. Šis brīdis bija svētki ne tikai viņiem pašiem, bet arī viņu vecākiem un pedagogiem. Jau vakar liela daļa pamatskolas absolventu steidza iesniegt dokumentus vidusskolā, lai turpinātu mācības. Vairāk foto šeit.

Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe Aīda Rozentāle informē, ka kopumā vispārizglītojošo skolu 9.klasi beidza 276 skolēni. No tiem 12 saņēma tikai liecību.

 

"No šiem 12 skolēniem, kuri saņēma liecību, 2 atrodas ārzemēs, 4 atkārtoti mācīsies tās pašas skolas 9.klasē, 4 - atkārtoti mācīsies 9.klasē tikai citā vispārizglītojošajā skolā, bet 2 skolēni vēl nav izlēmuši, ko darīt tālāk," stāsta A.Rozentāle.

 

264 apliecību saņēmušie 9.klases absolventi ir apņēmušies turpināt mācības, tāpēc šobrīd notiek aktīvas pārrunas ģimenēs, savu spēju un interešu izvērtēšana, kā arī ģimenes iespēju apzināšana.

 

Gulbenes novada valsts ģimnāzijā 9.klasi šogad kopumā beidza 49 audzēkņi.

 

Izvēlas mācības vidusskolā

Lizuma vidusskolā apliecību par pamatskolas izglītības ieguvi saņēma 18 skolēni. Viens skolēns saņēma tikai liecību. Kopš 5.klases ar viņiem kopā ir klases audzinātāja Skaidrīte Burkite. Viņa atzinīgi vērtē absolventu rezultātus mācību olimpiādēs un piedalīšanos dažādos projektos.

 

Stāmerienas pamatskolā apliecību par pamatskolas izglītību saņēma 14absolventi. Viens skolēns saņēma tikai liecību.

 

"Kā vienmēr grūtākais mācību priekšmets un arī eksāmens bija matemātika, bet visi centās atbilstoši savām spējām," saka Stāmerienas pamatskolas direktore Inese Socka.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

@@@

kapec no ozolkalna skolas nau bildes ,no lejasciema varetu padomat ,ka gulbenes viduskola ir ta idealaka.

pirms 10 gadiem, 2011.06.17 08:57

hei!

Vai tiešām nevar galerijā noorganizēt pa vienai bildītei no katras pamatskolas?
Bērniņi mīļie, vai esiet padomājuši, ko darīsiet pēc vidusskolas? daļai tā ir tukša laika nosišana un sevi mānīšana, ka mācīsieties augstskolā!

pirms 10 gadiem, 2011.06.16 04:18

Vietējās ziņas