Lieldienu brīvdienās “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā” vakcinācija netiek plānota

Gulbenes novadā turpinās iedzīvotāju vakcinācija. “Senioru 70+ vakcinācija gandrīz ir noslēgusies. Ir palikuši daži iedzīvotāji, kuri bija saslimuši, tāpēc vakcinācija bija pārcelta. Turpinām vakcinēt arī iedzīvotājus ar hroniskām saslimšanām,” stāsta SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Gulbenes struktūrvienības galvenā ārste Sigita Drubiņa, kura apvienībā koordinē arī vakcinācijas procesu.

Lieldienu brīvdienās vakcinācija netiek plānota, jo cilvēki brīvdienās īpaši nevēlas veikt vakcināciju. “Pēc vakcīnas saņemšanas var būt nedaudz slikta pašsajūta un arī temperatūra, bet cilvēki vēlas pavadīt laiku ar ģimeni,” saka S.Drubiņa.

Interesi par vakcinēšanos izrāda arī 18 gadus sasnieguši jaunieši. “Viņi zina, ka dosies studēt uz Rīgu vai ārzemēm, līdz ar to nāksies iziet cilvēkos, tāpēc grib tam sagatavoties. Šie jaunieši mērķtiecīgi plāno savu turpmāko dzīvi un vēlas saņemt vakcīnu pret Covid-19, vasarā sagatavoties un tad jau rudenī doties studēt. Nav daudz šādu jauniešu, bet daži ir,” saka S.Drubiņa.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas