Lielu valsts daļu piektdien klāj sniegs, Gulbenē - septiņu centimetru biezumā 2

Pirmo Ziemassvētku rītā lielu Latvijas daļu klāj kaut neliela sniega kārtiņa un daudzviet valsts centrālajos un austrumu novados turpina snigt, bet vietām līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Novērojumu stacijās lielākā snigšana fiksēta Gulbenē, kur kopš ceturtdienas pēcpusdienas uzsniguši septiņi centimetri sniega, savukārt Madonā un Jēkabpilī - pieci centimetri. Dagdā sniega segas biezums palielinājies no viena līdz pieciem centimetriem, Rožupē - no trim līdz sešiem centimetriem.

Daudz snidzis arī Zemgalē, bet šajā reģionā sniegs straujāk kusis, tādēļ sniega sega ir plānāka vai tās nav. Arī Daugavpilī agrā piektdienas rītā sniegs ir nokusis, tāpat Kurzemē un Vidzemes piekrastē sniega ir maz vai nemaz.

Kurzemē daudzviet izklīduši mākoņi. Pūš lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra -1..+3 grādi.

Rīgā svētku rītā nedaudz līst, sniega nav, gaisa temperatūra +2 grādi un pūš ziemeļu vējš ar ātrumu trīs četri metri sekundē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ance

Izmērat nu kārtīgi. Šorīt iebridu pļavā, precīzi 20 cm. Tā kā esam nodrošināti ar darbu. Forši. Svaigs gaiss un vitamīni. Un pie tam vēl nav elektrības. Rīts sveču gaismā. Kur vēl romantiskāk.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.26 11:34

Jana

Sniega segas biezumu mēra un paziņo oficiālās meteostacijas.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.28 11:24

Vietējās ziņas