Lielveikalā nozog seifu ar naudu

Naktī no sestdienas uz svētdienu veikalā "Top" Nākotnes ielā nozaga seifu ar naudu.
Gulbenes policijas pārvaldē 16.augustā ir saņemts pieteikums par to, ka iepriekšējā naktī pagaidām nenoskaidrotas personas ir iekļuvušas veikalā "Top", un no noliktavas telpām nozagušas seifu ar naudu. Par to informē pulkvežleitnants Gaidis Eglītis.

Zādzības faktu "Dzirkstelei" apstiprina arī šī veikala vadība, bet informāciju par nozagtās naudas lielumu nesniedz. "Dzirkstele" novēroja, ka svētdien jau no rīta un pa dienu pie veikala atradās policijas un apsardzes firma "G4S" automašīnas. Pašlaik ir uzsākts kriminālprocess, un policija veic izmeklēšanu.


"Dzirkstele" sazinājās ar Gulbenes novada prokuratūras virsprokuroru Aivaru Circeni, kurš norāda, ka veikalos būtisku apzagšanas gadījumu ar ielaušanos tā telpās naktī vairāk nav kļuvis, bet citādāka esot situācija ar dažādu preču, piemēram, alkohola un citu, zagšanu veikalos.

 

"Grūti prognozēt, vai šādu būtisku apzagšanu kļūs vairāk vai mazāk. Pagājušajā gadā un šā gada sākumā kriminālpolicija Gulbenes novadā izjauca vairākus grupējumus, aizturot to līderus un dalībniekus, tādā veidā paralizējot šo grupu darbības. Citas grupas tika pilnībā aizturētas. Ja policija ar saviem resursiem spēs operatīvi izjaukt veidojošo grupu darbības jau sākotnēji, tad šādas lielas zādzības nepalielināsies. Ja parādīsies jaunas grupas, kuras policija nebūs spējīga ātri izskaitļot, tad, iespējams, ka šādu būtisku zādzību skaits arī palielināsies. Es domāju, ka palielināsies tieši sīko zādzību skaits, proti, zādzības no veikaliem, no mazdārziņiem un pagrabiem," saka A.Circens un norāda, ka jau tagad, salīdzinot ar pagājušo gadu, sīko zādzību skaits ir palielinājies gandrīz par 50 procentiem.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas