Līgo pagastā aplīgošanu sāks jau piektdien

Līgo pagastā jau piektdien sāksies aplīgošana. Ligotājas Iveta Golovača ar akordeonu un skanīgu balsu īpašnieces Biruta Tropa, Kristīne Bekmane, Endija un Sandija Krēsliņas, Sanda Ločmele, Liene Sirmā, Rudīte Dārzniece, Marita Kalaša un Zaiga Kupce jau no pulksten 10.00 sāks līgošanu. Sievām un meitām mugurā būs tautiskie brunči un baltas blūzītes, ziedu vainadziņi galvā un jāņuzāļu pilnas rokas.

Līgo kultūras nama vadītāja Biruta Tropa "Dzirksteli" informē, ka līgotājas apciemos Siltāju pamatskolu, protams, ielūkosies kultūras namā, bibliotēkā, informācijas centrā, pastā, veikalā, SIA "Arnis" kokzāģētavā, feldšerpunktā un Jaungulbenes doktorātā, kā arī Jaungulbenes aprūpes centrā, kur ar Jāņu zālēm un skanīgām dziesmām svētku prieku dāvās senioriem no Līgo pagasta, kas mitinās šajā centrā. Notiekti ziedu vainadziņš tikšot dāvāts arī dakterei Līgai Vebrruālei.

 

Savukārt 22.jūnijā pulksten 20.00 Līgo kultūras namā būs Jāņu ielīgošanas pasākums. Uzstāsies novadnieks, aktrises Antras Liedskalniņas dēls Harijs Ozols un Santa Zapacka. Koncerts būs par maksu visiem, izņemot pagasta 28 Jāņus un piecas Līgas. Viņi koncertu aicināti apmeklēt par brīvu. Kā arī visus koncerta apmeklētājus pašvaldība cienās ar sieru un alu. Jāņiem dāvās ozollapu vainagus, Līgām - ziedu vainadziņus.

 

23.jūnijā Līgo kultūras nama pagalmā būs nakts balle no pulksten 23.00 līdz rītam Līgo svētkiem atbilstošos diskoritmos.  Būs izveidota Jāņu sēta ar ugunskuru. Būs iespēja tuvākajā apkārtnē meklēt papardes ziedu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas