Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgo pagastā izveido paši savu hokeja laukumu 13

Līgo pagasta jaunieši, ieguldot savu brīvo laiku un savus līdzekļus, ir izveidojuši hokeja laukumu.

Līgo kultūras nama vadītāja Kristīne Bekmane stāsta, ka ideja par hokeja laukuma veidošanu radusies jau pērn, kad vietējo jauniešu bariņš, apskatot necilo dīķīti pagasta centrā pie Līvānu mājām, secināja, ka šeit varētu būt vieta, kur mācīties slidot un spēlēt hokeju. Jau pagājušajā ziemā jaunieši un bērni diezgan bieži pavadīja laiku uz šī laukuma.


"Lai gan toreiz izvirzītais mērķis - izveidot bortus un vārtus laukumam - šķita tāls un nereāls, šogad jau varam priecāties par sasniegto rezultātu. Galvenie idejas autori Jānis Krēsliņs un Jānis Dārznieks ir gandarīti par paveikto un priecīgi, ka laukuma veidošanā saņēmuši ļoti lielu vietējo iedzīvotāju atbalstu," stāsta K.Bekmane.


Hokeja laukuma tapšanā atbalstu sniedzis zemnieku saimniecības "Maldupi" īpašnieks Juris Krēsliņš, kas no savas teritorijas - grāvja - atvēlēja kokmateriālu bortu izbūvei. Ar finansiālu atbalstu palīdzēja vietējais jaunietis Raitis Āboliņš, kurš ir liels hokeja cienītājs un pats spēlē vienā no Rīgas komandām. Ivars Skangalis atbalstu sniedzis, sazāģējot baļķus un uzmetinot metāla vārtu karkasu. Savukārt Kaspars Zondaks un Jānis Āboliņš decembra vidū mežā ieguva kokmateriālus.

 

"Nenoliedzami, minētie iedzīvotāji nav vienīgi, kas snieguši atbalstu, jo darbu apjoms bija patiešām liels - bortu uzstādīšana, materiālu atvešana, kā arī regulāra sniega attīrīšana no ledus un radušos plaisu aizpildīšana," saka K.Bekmane un piebilst, ka, noskatoties uz bieži noslogoto hokeja laukumu, ir liels prieks un lepnums, ka mūsdienās jaunieši savas iniciatīvas vadīti, paveikuši kaut ko tik ievērojamu sava pagasta labā.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

sveša

esmu dzirdējusi ,ka tanī pusē vakaros kultūras namā notiekot dažādas nodarbes.

pirms 6 gadiem, 2013.02.03 15:17

vel viens savejais

Jā! Patiešām malači! nez vai kads ar mietu bija jadzen, kas vareja tas ar piedalijās. Paldies visiem par doto iespēju priecaties un izbaudit ledus prieku!

pirms 6 gadiem, 2013.02.02 16:37

Da labi malači, tikai tad kad bij vaidzigi paligi visu šito noorganizēt tad viena daļa bij ar mietu jādzen un jāmeklē , godigi sakot ,jūtos vīlies par cilvēku atsaucību..........

pirms 6 gadiem, 2013.02.01 20:37

ripu-ripu

Cepuri nost, labs piemērs - vajag tikai vēlēties!

pirms 6 gadiem, 2013.02.01 19:21

Jaungulbene

Mazs un sakopts pagastiņš,cilvēki arī nav iedomīgi un skat ko paveikuši!Malači,lai veicas!

pirms 6 gadiem, 2013.02.01 17:55

savējais

Viss kārtībā, veči. Jūs esat cool, vienīgi iesaku, kā kritiskais draugs, padomāt, vai apmales vajag tik augstas! Nesen TV rādīja , ka, ja nemaldos, Mārupē arī tikpat forši džeki kā jūs bija uztaisījuši hoķa laukumu ar pavisam zemām (apmēram cm 30) apmalēm un tajā kapāja uz vella paraušanu. Priekšrocība- koka vajag mazāk un notīrīto sniegu vieglāk pārmest apmalei pāri. Neba jau nu spēlējot, ripu baigi ceļam augšā vai kolēģus bortā līmējam. Bet tas tikai tā- pārdomām. Jūsu laukums, jūsu izvēle, kādu to veidot. Vēlreiz- visu cieņu!

pirms 6 gadiem, 2013.02.01 16:59

no kaimiņiem

Līgo pagasts allaž ir bijis saliedēt un ar feiniem cilvekiem!

pirms 6 gadiem, 2013.02.01 16:26

Rumpele

Malači jaunieši! Apsveicu, un tā turpināt!

pirms 6 gadiem, 2013.02.01 15:27

Vietējās ziņas