Līgo pagastā uzstāda informatīvo stendu

Līgo pagasta centrā septembra nogalē tika uzstādīts informatīvs stends, kas tapis  ar biedrības ‘’Sateka’’ finansiālu atbalstu Mazo projektu konkursā ’’Paaudze paaudzei’’. Par to informē projekta vadītāja Kristīne Bekmane.

K.Bekmane stāsta, ka projekta pieteikumu pavasarī iesniedza jauniešu iniciatīvas grupa ‘’Mēs savam pagastam ’’, kas savulaik realizēja arī mazo projektu, uzstādot pagasta centrā tradīciju pasākumu norises un atpūtas vietu – lapeni, kurā regulāri notiek dažādās aktivitātes iedzīvotājiem.

"Šoreiz projekta mērķis bija izzināt un apkopot informāciju par dabas objektiem, kā arī atlasīt svarīgākos vēsturiskos faktus par pagastu, sadarbojoties dažādu paaudžu iedzīvotājiem. Informācija kopīgi vasarā tika atlasīta, apstrādāta un sagatavota izvietošanai uz informācijas stenda.Jūlija izskaņā un augusta sākumā notika arī Radošās dienas, kad devāmies dabas izzinošā ekspedīcijā pa pagasta teritoriju, kur atklājām, ka ir ozols, kura apkārtmērs sasniedzis 6,6 metrus. Līgo pagasta pārvaldes vadītājs kopā ar ornitologu un dabas pētnieku Elviju Kantānu ekspedīcijas dalībniekus iepazīstināja ar Līgo pagasta nozīmīgākajiem dabas objektiem. Jaunieši, apciemojot vecāka gada gājuma iedzīvotājus, apguva pamatprasmes kokapstrādē, kulinārijā un siera siešanā. Iegūtās prasmes tika izmantotas arī, izgatavojot stendu. Brīvprātīgi tika sagatavots stends, foto apstrāde, dizaina izveide, kā arī dažādi citi tehniki darbi," stāsta K.Bekmane.

Projekta vadītāja ir gandarīta par to, ka, relizējot šo projektu, tika iesaistīti dažādu paaudžu iedzīvotāji, kam bija dota iespēja izzināt un popularīzēt savu pagastu, kā arī papildināt atpūtas vietu, tajā uzstādot informatīvo stendu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas