Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgums vēl nav lauzts 4

Rankas pagasta iedzīvotāju neapmierinātība aug augumā - viņus jau ir nomocījusi ieilgusī ceļa Ērgļi - Jaunpiebalga - Saliņkrogs, kas ved caur Ranku, rekonstrukcija. Cilvēki jūtas kā ķīlnieki, jo darbi nav pabeigti ne uz vienu, ne uz otru pusi no Rankas.

Iepriekš jau rakstījām, ka ar pašreizējiem ceļa būvniekiem ir plānots lauzt līgumu. Jautājām VAS "Latvijas Valsts ceļi" Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājam Laimonim Aumeisteram, vai tas jau ir izdarīts. L.Aumeisters skaidro, ka sarunas par līguma laušanu joprojām turpinās.

 

"Uzņēmējiem vēl ir jāizdara atsevišķi darbi, jāatrunā arī, kas notiks ar veikto darbu garantijām. Ceru, ka šomēnes tiksim vismaz tiktāl, ka būvnieks sāks sakārtošanas darbus, lai mēs mēs varam nonākt pie līguma laušanas un varētu paši pārņemt šā objekta uzturēšanu," stāsta L.Aumeisters.

 

Ceļa būvniecība tiks turpināta nākamgad, tas notiks pēc tam, kad atklātā konkursā būs noskaidrots jaunais būvnieks.

 

Runājot par ceļu Ranka - Lācītes, kas tiek izmantots kā apvedceļš, L.Aumeisters norāda, ka pašreiz tā uzturēšanu ir jāveic uzņēmumam, kas veic iepriekšminētā ceļa rekonstrukcijas darbus.

 

"Taču šobrīd tiek arī gatavots līgums, lai orientējoši no septembra mēs paši varētu pārņemt šā ceļa uzturēšanu," norāda L.Aumeisters.

 

Jau rakstījām, ka šī ceļa rekonstrukcijas darbi tika iesākti 2009.gada septembra vidū. Projekta laikā abos posmos - posmā no Jaunpiebalgas puses līdz Rankai un no Rankas līdz Smiltenes - Gulbenes šosejai - no grants seguma uz melno segumu ir plānots rekonstruēt apmēram 8 kilometrus ceļa. Šis objekts tiek finansēts arī no Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

l.aum

kāpēc žurnāliste neintervē kādu no būnieku pārstāvjiem?

pirms 8 gadiem, 2011.08.09 20:17

Vsevolods

aumeisters ir jāatlaiž, šis darbonis tikai spēj rūpēties tikai par savas mājas iekšpagalmu par pārējo viņam nospļauties

pirms 8 gadiem, 2011.08.09 11:28

x

Vai L. Aumeisters ir savu uzdevumu augstumos?
Ar šādu darba ritmu diez vai jāieņem tāds amats.

pirms 8 gadiem, 2011.08.09 08:03

Vietējās ziņas