Likteņa varā pamet dzīvoklī ieslēgtu suni 5

Piektdien, 14.novembrī, Stradu pagastā, pieaicinot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus, tika uzlauzts kāds dzīvoklis, kurā bija ieslēgts un bez aprūpes pamests suns uz piecām dienām. Dzīvnieka gaudošanu nespēdami paciest, kaimiņi sūdzējās dzīvnieku aizstāvjiem. Tie savukārt par situāciju informēja Valsts policiju un pašvaldības policiju.


“Suni atradām iesprostotu dzīvokļa virtuvē. Uz grīdas bija divas tukšas bļodas. Varētu būt, ka vienā kaut kad bija ūdens, bet otrā - barība. Visa grīda bija ar izkārnījumiem. Suni nogādājām Alūksnes dzīvnieku patversmē uz 15 dienām,” “Dzirkstelei” stāsta Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” vadītāja Ira Žeigure.


Izdevies noskaidrot, ka suns pieder ģimenei, kura uz visu nedēļu bija aizbraukusi pie radiem Madonas pusē, suni pametot likteņa varā. Ģimenei pieder arī kaķis, kas dzīvo kaimiņmājas koridorā, un viņu baro kaimiņi.


I.Žeigure saka, ka notikušais, viņasprāt, ir vērtējams kā cietsirdība pret dzīvnieku, taču par to ir jālemj Valsts policijai. Izvērtējot visus apstākļus, tiks secināts, vai ir pietiekams pamats kriminālprocesa uzsākšanai.


I.Žeigure bilst, ka, redzot, kā šajā ģimenē izturas pret dzīvniekiem, ir pamatotas bažas arī par diviem mazgadīgajiem bērniem tajā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

kaimiņš

Un vēl dzīvo uz kaimiņu rēķina. Ne par ko nemaksā, uz visu uzspļauj. Tādiem vieta mežā.

pirms 6 gadiem, 2014.11.21 09:18

Kaķītis

Ziniet-Gulbītī ir viena sieviete(nosaukums no sievietes)-aizbrauca dzemdēt bērniņu,bet dzīvoklī uz vairāk kā mēnesi atstāja kaķēnu mirt bada nāvē.... Vai tā var būt MĀTE???

pirms 6 gadiem, 2014.11.21 17:51

?

Vai tas ir Jaungulbenes Gulbītī daudzdzīvokļu mājās?

pirms 6 gadiem, 2014.11.21 19:06

vg

kapec vispār ir tādiem jāņem dzīvnieki !!!!

pirms 6 gadiem, 2014.11.21 10:02

amanda

man ir žel ta suņa es gribetu vinu panemt pie sevis uz gulbenes novadu gulbene blaumana iela 43.:(

pirms 6 gadiem, 2014.11.25 15:18

Vietējās ziņas