Litenē atklāj stadionu (ir video) 3

Sporta laukumu jau atzinīgi novērtējuši ne vien vietējie jaunieši, bet arī sportot gribētāji no citiem pagastiem un pilsētas
Gulbenes novada iedzīvotāji šodien aicināti uz Liteni, kur notiks sporta stadiona atklāšanas pasākums. Visas dienas garumā šeit jautrā un aktīvā gaisotnē varēs atpūsties gan lieli, gan mazi.

Stadions šajā vietā jau bijis ilgus gadus, taču tas nav bijis diez ko labā kvalitātē. Tagad šeit ir iekopta daudz plašāka teritorija. Ir izveidots atsevišķs basketbola laukums, uzlaboti volejbola laukumi, ierīkots kvalitatīvs skrejceļš, turklāt viss ir norobežots. Atklāj ar sacensībām

Litenes pārvaldes pagaidu izpilddirektors Normunds Ratseps stāsta, ka stadions ir tapis gada laikā.

"Pirms gada pašvaldības deputāti pieņēma lēmumu, ka ir jāņem aizņēmums, lai realizētu šo ideju. Kopumā stadiona izbūve kopā ar piebraucamā ceļa rekonstrukciju un stāvvietas izveidi izmaksāja 180 tūkstošus latu. Tagad tiešām arī ir prieks, ka to izdarījām, citādi stadions šeit mūžam netiktu iekārtots. Šobrīd varam priecāties, ka jaunieši nāk, sporto un novērtē šo veikumu," saka N.Ratseps.

 "Šodien lentes griešanas vietā esam izvēlējušies sporta sacensības. Esam uzaicinājuši visus apkārtējos pagastus, ar kuriem Litenes pagasts robežojas, celtniekus - SIA "RCI Gulbene" un SIA "ZDZ" (paldies viņiem par pašaizliedzīgo darbu), kā arī bankas - "Swedbank" un Latvijas krājbanku -, kas sponsorēja šo atklāšanas pasākumu," stāsta izpilddirektors.

Šodien Litenes stadionā varēs sacensties pludmales volejbolā, strītbolā, notiks divu veidu stafetes, virves vilkšana, 1500 metru skrējiens, varēs piedalīties arī dažādos individuālajos sporta veidos. Bērniem pasākumi notiks estrādes teritorijā, būs piepūšamās atrakcijas, velokarti, batuti. Noslēgumā notiks apbalvošana, koncerts, kurā piedalīsies deju kolektīvs "Rūsiņš", "Veišu muzikanti", kā arī vietējie pašdarbnieki. Ballē par jautrību gādās grupa "Otto" no Balviem.

Aktivitāte ir liela

Litenes sporta metodiķis Vitālijs Platais saka - viņaprāt, stadions tiešām bija vajadzīgs.

"Esam visi vienā novadā, priecājamies, ka jaunatne nāk un sporto. Jāteic, aktivitāte tiešām ir diezgan liela. Sākot no pulksten 18.00, visi laukumi ir aizņemti. Jaunieši spēlē volejbolu, strītbolu, skrien, darbojas. Šurp brauc arī gulbenieši, arī no citiem pagastiem. Futbolu gan pagaidām vēl nevar spēlēt, taču, kad zāle būs pietiekami saaugusi, varēs darīt arī to. Arī skolēniem šeit būs iespēja darboties. Lai tikai skola pastāv, iespējas sportot būs nodrošinātas!" saka sporta metodiķis.

"Ļoti ceram, ka šeit tiks rīkotas arī novada sporta sacensības, varbūt šeit varētu organizēt arī starpnovadu sacensības, jo mēs atrodamies pa vidu. Šeit viss ir radīts, lai kultūra un sports būtu vienā vietā. Pašvaldībai ir jāinvestē sportā un kultūrā. Ja līdzekļu pašiem nav, ir jāņem kredīts un jāinvestē iedzīvotājos. Kur gan citur mēs varētu šo naudu ieguldīt? Man prieks, ka šī vieta ir sakārtota, šis ir ieguldījums uz daudziem gadiem," secina N.Ratseps

Pievieno komentāru

Komentāri 3

anna

Vienalga zem kāda karoga atradīsies Latvija, lai vai kāda valsts iekārta, bet uzbūvēto no Litenes neviens neaiznesīs. Prieks par to, ka ne tikai sacensības ir kur sarīkot, bet arī vakaros stadions "ņudz" no lieliem un maziem sportistiem. Veiksmi, pacietību, izturību valsts ekonomiskā sabrukuma periodā visiem gan Litenē, gan visā valstī!

pirms 11 gadiem, 2009.07.13 21:39

Jā te var redzēt ka darbsir padarīts godam,Būs cilvēkiem kur sportot.Plašums skaistums.Mums Staros tikai atliek pabrīnīties kur laukuma nauda palika,viss palika pusdarīts a naudas ta nava.Vot jautājums? A kas uz to var atbildēt????

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 17:40

Vietējās ziņas