Litenē atklās tenisa laukumu

Litenē norit cītīga gatavošanās pagasta svētkiem, kuri notiks 18.maijā, un viens no būtiskākajiem notikumiem svētkos, būs tenisa laukuma atklāšana.

Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš “Dzirkstelei” stāsta, ka pašreiz pagastā rosās pie tenisa laukuma iekārtošanas.

“Tika rakstīts projekts “Satekai”, un tas arī atbalstīts. Piešķirti 500 eiro. Naudu tam, lai būtu tenisa laukums, ziedoja arī uzņēmēji. Kopā tā izmaksas ir aptuveni 1000 eiro. Gribam to visu līdz svētkiem dabūt gatavu. Jaunu uzbūvēt - tās jau būtu milzīgas izmaksas. Kāpēc tieši tenisa laukums? Tagad teniss ir populārs, tāpēc arī radās tāda ideja. Tenisa laukums tiek taisīts uz basketbola laukuma. Izmantosim basketbola laukumu praktiski. Varēs katrs pēc savām sportiskajām interesēm izmantot šo laukumu. Tenisa laukuma atklāšana paredzēta 18.maijā pulksten 10.30,” stāsta V.Lapiņš.

Gatavojoties pagasta svētkiem, visticamāk, estrādei tiks nomainīti dēļi, notiek arī apkārtnes sakopšanas darbi, jau tapušas arī ļoti skaistas puķu vāzes un trepītes no promenādes uz upi. “Neesam ziemu gulējuši,” joko V.Lapiņš.

Viņš sola, ka pagasta svētku programma un paredzētās aktivitātes būs ļoti interesantas. Notiks spēkavīru sacensības, pūķu darbnīcas, suņu sacensības, volejbola sacensības, laivošana, koncerts un balle. “Ceram, ka arī šogad būs daudz tautas un laiks mūs lutinās. Jābrauc atpūsties uz Liteni!” aicina V.Lapiņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas