“Litenē” darbinieki turpina slimot 7

Pagājušajā nedēļā Covid-19 saslimšanas gadījumi tika konstatēti arī valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiālē “Litene”. Covid-19 testi uzrādījuši – divi darbinieki un viens klients bija Covid-19 pozitīvi. Filiāles “Litene” vadītājs Jānis Kļaviņš “Dzirkstelei” stāsta, ka, veicot testu otro reizi, klientam tas esot negatīvs.
“Pēc pēdējiem testu rezultātiem neviens klients nav slims - visiem testa rezultāts ir negatīvs. Ir slimi darbinieki, skaits ir nedaudz nācis klāt. Šobrīd tie ir trīs četri darbinieki. Pašlaik darbinieku pietiek, lai nodrošinātu darba procesu, bet, ja infekcija izplatīsies straujāk un smagāk, tad varbūt arī smaga situācija, jo darbiniekus, kas strādā, vajag visu laiku. Joprojām divas reizes nedēļā tiek veikti siekalu testi gan darbiniekiem, gan klientiem. Iespējams, būs arī vienreizējie eksprestesti, ko varēs veikt ikdienā. Ja skatāmies Gulbenes novadu, tad pie mums slimo salīdzinoši daudz, un tas ir nopietni. Mums darbinieki nav tikai no Litenes, brauc no dažādiem pagastiem, pilsētas, bet malači - paldies - turas! Jācenšas ievērot piesardzību, visas sanitārās prasības, nebraukt tur, kur nevajag, šajā laikā, atturēties no svešiem kontaktiem,” aicina J.Kļaviņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

!

Lai slimā Mēmele arī atlikušajiem liek braukt uz turieni vai paši atbrauc....tad būs visiem.Nu nesaprot,ka jāierobežo kontakti.Un darbinieki nav labāki,braukā no vienas vietas uz otru.

pirms mēneša, 2021.01.19 12:29

Daumants

Lai vienreiz Medicīnas ārsti sāk strādāt. Nevis zāles noliek pie durvīm un aprūpētājam jādala. Kad šie murgs beigsies. Visi tie kas sēž karantīna staigā, braukā apkārt, kāpēc viņiem neseko līdz. Un sāksim ar to, ka soc aprūpes namā nav pilnīgi nekāda kovida! Ko var melot. Tad lai aprūpētājam pieliek algu un dubultā un mediķiem noņem,nevis pieliek klāt par neko nedarīšanu fui kauns Mēmelei par to Kļaviņu vispār nerunāsim. Tagad jāsēž jāstrādā, cilvekiem melojot ka ir kovids otrā korpusa. Es tur pats strādāju agrāk, zinu kā tur arī čakarē, tāpēc ātri vien nosvīdu no turienes.

pirms mēneša, 2021.01.19 16:21

0tto

Daumant!Vai tu savus satakstītos murgus saproti?Laikam esi pansionāta klients.

pirms mēneša, 2021.01.19 17:14

... no malas

Draugi, nav labi pie jums...ja arī Daumants ir klients, tad par viņu ir jārūpējas, lai muļķības nerakstītu.
----
Covids mums tagad parāda kas ir kas.... un te Mēmeles, ne Kļaviņi tik daudz pie vainas, kā pati LV soc aprūpes sistēma. Vakardienas "Aizliegto paņēmienu" var paskatīt.

pirms mēneša, 2021.01.19 17:35

Smieklīgi

Tagad jau tas vīrus ir populārs soc aprūpes namos, padomājiet paši kā var saslimt aprūpes iemītnieki ja viņi nevazajas apkārt.

pirms mēneša, 2021.01.21 07:04

vietējais

Daudzi Litenes aprūpes centra darbinieki sociālajos tīklos ir kovida noliedzēji,tādēļ rezutāts ir tāds kāds ir.

pirms mēneša, 2021.01.21 08:41

hi

aprupe turpina strādat, par mediķiem par virtuvi! bet algas saniems gan virtuves darbinieki gan mediķi.vot taisniba

pirms mēneša, 2021.01.21 15:09

Vietējās ziņas