Litenē iedzīvotājus aicina uz apspriedi

Sestdien, 26.janvārī, pulksten 11.00 Litenes tautas nama mazajā zālē iedzīvotāji tiek aicināti uz publisku apspriedi par piemiņas parka izveidi Latvijas armijas vasaras nometnes vietā.

Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš “Dzirkstelei” stāsta, ka iedzīvotājiem, lai viņi būtu zinoši, tiks pastāstīts, kādi ir nākotnes plāni saistībā ar šo vietu. Tiks uzklausītas arī iedzīvotāju idejas.

“Lai nav tā, ka kāds Litenes iedzīvotājs nezina, ko plānojam Litenes teritorijā. Lai ir zinoši un dzird pareizo informāciju, un izsaka savu viedokli. Pamatā tā būs mūsu ikgadējā tūrisma sapulce, jo janvārī visi sanākam kopā, rezumējam padarīto. Vasaras nometnes vieta ir tāda kā neliela tūrisma sadaļa, ko vēlamies attīstīt, un lai uzņēmēji saprot, ko vēlamies šajā jomā darīt. Šī sapulce būs vairāk domāta tūrisma uzņēmējiem, bet ir aicināts ikviens iedzīvotājs,” uzsver V.Lapiņš.

Viņš saka, ka ir zināms, ka šajā vietā apskatei tiks izvietots artilērijas lielgabals, kā arī plānots izveidot ēku, kurā atraktīvā veidā tiktu pasniegta informācija par armiju, lai interesanti būtu arī bērniem. Ir doma arī uzstādīt tālaika karoga mastu.

“Vēlamies to visu prezentēt iedzīvotājiem, bet varbūt vēl kādam būs kāda ģeniāla ideja,” saka V.Lapiņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas