Litenē no iecerēm neatsakās

Litenes pagasta tautas nama vadītāja Maija Leimane izveidojusi kultūras pasākumu plānu visam gadam. Tajā iekļauti daudzi interesanti kultūras pasākumi, bet šobrīd nav pārliecības, ka tie visi notiks, tomēr kultūras darbiniece no iecerēm neatsakās.

"Janvārī pasākumu nebija, bet 7.februārī būs tradicionālais karnevāls. Tas parādīs, cik liela šobrīd ir pagasta iedzīvotāju atsaucība kultūras pasākumiem," saka M.Leimane.

 

21.februārī ir plānots dziedātāja Zigfrīda Muktupāvela koncerts.

 

"Lai varētu samaksāt māksliniekiem, uz pasākumu jāatnāk tikai 150 cilvēkiem, bet garantijas nav. Arī uz sponsoriem paļauties nevar, jo visiem šobrīd klājas grūti. Tomēr mēģināšu rast kaut kādu ideju, lai šis koncerts notiktu, jo laukos jau tā maz varam atļauties kaut ko sevišķi labu," prāto tautas nama vadītāja.

 

Viņa ievadījusi sarunas ar pagasta skolēniem, kuri apmeklē Gulbenes mākslas skolu, par to, ka varētu iekārtot skolas audzēkņu darbu izstādi.

 

Dramatiskais kolektīvs šobrīd strādā pie jauna iestudējuma "Barons Bunduls atgriežas". Pirmizrāde paredzēta Teātra dienā martā. Kolektīvs dodas arī izbraukumos uz kaimiņrajonu pagastiem, piemēram, Jaulaiceni Alūksnes rajonā.

 

Savukārt 13.februārī pagasta pašdarbnieki ar savu sniegumu priecēs Balvu pansionāta iemītniekus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas