Litenes aprūpes centra iemītniekiem pasniegs Ziemassvētku dāvanas

Litenes aprūpes centra iemītnieki piektdien, 19.decembrī, tiks pie Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku sarūpētajām dāvanām. Kopumā aģentūra apdāvinās četrus sociālās aprūpes centrus dažādos Latvijas rajonos.

Aģentūras sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Iveta Kancēna stāsta, ka, piedaloties Labklājības ministrijas rīkotājā Ziemassvētku labdarības akcijā, nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki sociālās aprūpes centru iemītniekiem sagādāja dāvanas - grāmatas, rotaļlietas, attīstošās spēles, flomāsterus, krāsas, zīmuļus, higiēnas preces, dziju, saldumus un citus. Visiem četriem aprūpes centriem tiek dāvināti arī par aģentūras darbinieku saziedotajiem līdzekļiem nopirktie televizori un DVD atskaņotāji.

 

Aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko "Dzirkstelei" saka, ka šī ir pirmā reize, kad aģentūras darbinieki ir iesaistījušie šāda veida labdarības pasākumā, un ir priecīgi, ka šajā laikā ir iespēja kādam palīdzēt un uzdāvināt vērtīgas dāvanas.

 

Aģentūras direktore Baiba Paševica uzsver, ka gadu mija ir laiks, kad jāpadomā par tiem, par kuriem ikdienas steigā aizmirst padomāt.

 

"Mūsu kolektīvs no sirds ir sarūpējis Ziemassvētku veltes, ar kurām vēlamies iepriecināt aprūpes centru iemītniekus," saka B.Paševica.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas