Litenes estrādei būs bruģa segums 5

Litenes estrādē pašlaik notiek remontdarbi - tiek mainīts grīdas segums. Vecais koka segums ir demontēts, un tagad estrādei būs bruģa segums. Par to “Dzirksteli” informē Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš.
“Dzirkstele” jau rakstīja, ka deputāts litenietis Gunārs Ciglis aktualizēja nepieciešamību remontēt estrādes grīdu, kur viens dēlis esot ielūzis un kāds cilvēks pasākuma laikā pat guvis vieglu kājas traumu. Atklājās, ka Litenes estrādes grīdas remonts nav iekļauts šāgada pašvaldības budžeta plānā. Taču 24.janvāra domes ārkārtas sēdē tika ziņots, ka deputāta rosinājums ir ņemts vērā un Litenes estrādes grīdas remontam ir ieplānoti 30 000 eiro.
V.Lapiņš skaidro, ka dēļu grīda kalpoja 12 gadus. “Uzskatām, ka nav lietderīgi atkal 12 gadiem iztērēt līdzekļus, jo koks maksā tikpat, cik uzlikt bruģi, kuram būs ilgāks mūžs. Domāju, ka dejotājiem tas pat varbūt arī patiks. Lietainā laikā koka grīda ir ļoti slidena, tāpēc dejot nav iespējams. Mums bruģis būs gluds, ļoti labs, kvalitatīvs, bez tām maliņām, kur var aizķerties. Darbus veic vietējā uzņēmēja Dzintara Poļaka uzņēmums. Pagaidām grūti plānot, kad darbi beigsies. Cerams, ka uz augusta trešās nedēļas svētdienu, kad ir pagasta svētki un kapusvētki,” stāsta V.Lapiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Alda

Vai kāds ir pamēģinājis cik efektīgi ir uz bruģa seguma dejot? Vai tiešām nebija nekāda cita risinājuma? Bruģis ir visvienkāršāk, bet, vai priekš pasākumiem (ballēm)?Kurš izlēma bruģa segumu, vai kādreiz ir ballēs piedalījies? Atkal, ka tikai ātrāk!

pirms gada, 2020.06.16 12:05

Aldis

Pilnībā piekrītu Aldai. Un ierosinu- varbūt labāk ( un arī lētāk) būtu bijis vienkāŗši izveidot betona grīdu. Jo segums būtu pilnībā līdzens, un šādu segumu pirms pilnīgās sacietēšanas ( vai kaut kā tā- neesmu liels spečuks) varētu pat nokrāsot vēlamajā tonī. Esmu ballējies uz šāda tipa grīdas un zinu, ka uz tādas dejot un uzstāties nav problēmu.

pirms gada, 2020.06.16 13:14

?

Tikai uz kapusvētkiem būs gatava tā grīda?Tādā gadījumā ar ātrumu gan Poļaka firma neizceļas.Vēl jau nevar zināt arī par kvalitāti.....

pirms gada, 2020.06.16 13:08

Aldai

Labāk gan ievelties sapuvušā dēļu grīdā, pati esi dejojusi uz slapjiem dēļiem?
Ir teiciens, sūdīgam dejotājam pa... maisa!

pirms gada, 2020.06.16 13:11

Vietējās ziņas