Litenes pagastā spriež par aktualitātēm un par strūklakas ierīkošanu centra dīķī 3

Litenes pagasts facebook.com informē, ka 19.janvārī Litenes tautas namā kopā pulcējās Litenes pagasta tūrisma uzņēmēji, Litenes pagasta pārvaldes pārstāvji un citi interesenti, lai apspriestu un diskutētu par nozīmīgākajām aktualitātēm.

"Projektu "Greenways" jeb "Zaļie ceļi" prezentēja Gulbenes novada pašvaldības projektu vadītāja Elīna Strode. Savukārt par biedrības "Sateka" piedāvātajām iespējām informēja Daiga Gargurne. Latvijas lauku konsultāciju centra konsultante Aiva Rēdere stāstīja par projektu "Novada garša". Tika spriests par to, būt vai nebūt srūklakai Litenes centra dīķī. Uzņēmēji vienprātīgi atbalstīja šo ideju, jo strūklaka būtu lielisks veids, kā labiekārtot pagasta centra teritoriju un palielināt vakara izklaides iespējas Litenē. Uzņēmēji pauda gatavību iespēju robežās finansiāli atbalstīt strūklakas ierīkošanu. Šōbrīd tiek apzināti iespējamie strūklakas dizaini un provizoriskās izmaksas."


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Pilsētnieks

Forša doma, par izgaismotu strūklaku. Litene ir skaista ar savu dabu. Paldies kas to uztur sakārtotu.

pirms gada, 2020.01.23 12:54

laucinieks

Jā Litene tiešām ir skaista dabiski.Vai tiešām ir vajadzīgi mākslīgi veidojumi ,kuri pēc tam ar uzturēšanas izmaksām ēdīs jau tā trūcīgo budžetu.Izskatās pēc mērīšanās ar krāniņiem.

pirms gada, 2020.01.23 17:12

Pīlēns

Strūklaka smuka. Dīķī svaigāks ūdens un gaiss karstā dienā nav tik tveicīgs. Arī ainaviski labi iederas, putniem arī patīk. Par izmaksām - tas ir interesants jautājums.

pirms gada, 2020.05.23 15:35

Vietējās ziņas