Lizumā autovadītājs iebraucis grāvī; Jaungulbenē apzagts auto salons 3

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 21.oktobrī Gulbenes policijas iecirknī reģistrēti 6 notikumi, bijuši 5 izsaukumi. Ceļu satiksmes jomā uzrakstīti 17 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 15 ir par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

21.oktobrī pulksten 19.03 Lizuma pagastā kāds vīrietis, pa autoceļu Ranka – Tirza vadot automašīnu “Volvo” ar piekabi, nebija pietiekami uzmanīgs, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Cietušo nav, bojāta automašīna.

22.oktobrī pulksten 7.21 Jaungulbenes pagastā konstatēts, ka no automašīnas “Mercedes” salona nozagtas personiskās mantas. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lizuma iedzīvotājs

Mīļie lizumnieši! Labo darbu nedēļā mēs varētu palīdzēt savai skolai. Visi cilvēciņi,kas saka,kā grib pabūt svaigā gaisā, bet kauns staigāt ar nūjām( ir,kas atļaujas pasmieties) ,paņemam savu grābeklīti un pakasam lapas. Vienkārši un no sirds palīdzam.
Es jau dzirdu kādu "rejam", bet mēs neklausīsimies šos cilvēkus. Jo viņi paši ir ,nu kā lai to saudzīgāk pasaka..... Dievs redz visus labos darbus un par to mums būs labāka dzīve.
Paldies ka uzklausījāt.

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.23 10:20

X

Žurnaļugu virsraksts. Apzagts auto salons Jaungulbenē ! Rakstā tomēr automašīnas salons.

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.24 10:47

Mamma

Nekas jau nav pretī palīdzēt, bet nesaprotu vienu. Divi sētnieki,tik labas un daudz bijušas dienas. Bet kā paskaties,kā tiek novadīts laiks!!! Obligāti vajag kādu komandu,lai sāktu strādāt.

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.27 12:56

Vietējās ziņas