Lizuma bibliotēka piesakās makulatūras vākšanas akcijā 1

Lizuma bibliotēka ir pieteikusies makulatūras vākšanas akcijā „Bibliotēka man, es bibliotēkai". Tā notiks līdz 31.oktobrim. Akciju kopīgi organizē „Papīrfabrika „Līgatne"" un publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls". Par to informē Lizuma pagasta mājaslapa.

3td komunikācijas vadītāja Sandra Vīgante informē, ka akcijas uzvarētāji tiks noteikti katrā no četriem Latvijas reģioniem - Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē. "Rezultatīvākajām bibliotēkām papīrfabrika dāvinās fotoaparātus un piegādās kliņģerus, lai sasniegumu varētu nosvinēt kopā ar saviem apmeklētājiem. Turklāt ikviena bibliotēka par katriem nodotiem 500 kg makulatūras saņems veicināšanas balvu - fabrikā saražotu biroja vai mākslas papīru radošo darbnīcu organizēšanai," stāsta S.Vīgante.

 

„Akcijas mērķis ir atvieglot bibliotēkām no aprites izņemto grāmatu, periodikas izdevumu un citas makulatūras savākšanu un utilizēšanu, kā arī pievērst uzmanību papīra šķirošanas un otrreizējās pārstrādes esamībai un nepieciešamībai Latvijā," skaidro SIA „Papīrfabrika „Līgatne"" mārketinga vadītāja Oļesja Dreimane.

 

Savukārt projekts „Trešais tēva dēls" aicina bibliotēku apmeklētājus atbalstīt savas publiskās bibliotēkas, gan rosinot tās pieteikties akcijā un cīnīties par balvām, gan palīdzot tām savākt vairāk kilogramu makulatūras, organizējot makulatūras krāšanu un savākšanu gan ģimenēs, gan apkārtnes uzņēmumos un citās organizācijās. Bibliotēku apmeklētāji var palīdzēt bibliotēkām atrast piemērotas telpas makulatūras uzkrāšanai (pirms izvešanas) gadījumā, ja bibliotēkām pašām tādu iespēju nav. 

 

Interesenti informāciju par akciju var iegūt savā publiskajā bibliotēkā,

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jānis

Ļoti labs atbalsts mūsu Līgatnes papīrfabrikai. Akcijā jāpiedalās arī citām bibliotēkām.

pirms 8 gadiem, 2012.07.14 08:37

Vietējās ziņas