Lizumā iereibis autovadītājs apdraud citus satiksmes dalībniekus 8

11.decembrī pulksten 18.02 policijā tika saņemta informācija par kādu “Mercedes Benz” autovadītāju, kurš Lizuma pagastā, ceļa posmā Smiltene-Gulbene, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Par to informē Valsts policijas pāstāve Ilze Bukša. Izbraucot policijas norīkojumam, tika atrasta ziņotā automašīna un tās vadītājs. Veicot pārbaudi, vīrietim tika konstatēts 3,02 promiļu liels reibums. Vadītājam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. “Izsakām pateicību iedzīvotājiem par operatīvu reaģēšanu uz notiekošo situāciju un ziņošanu Valsts policijai. Šāda rīcība palīdz likumsargiem gādāt par apkārtējo drošību uz ceļa. Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja ziņot par ceļu satiksmes pārkāpumiem, zvanot uz numuru 110. Valsts policija aicina autovadītājus būt atbildīgiem – braucot alkohola reibumā tiek apdraudēta ne tikai sava, bet arī apkārtējo drošība,” uzsver I.Bukša.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Pārdomas

Es domāju, ka kamēr nebūs bargi sodi (piemēram, potenciāls slepkava; tiesības nost uz vismaz gadiem 10 vai tml.), dzērājšoferi vandīsies pa ceļiem. Atrasties ar promilēm pie stūres, manuprāt, tā jau ir attiecīga diagnoze? No likumdevēju puses tā ir vieglprātīga rotaļa ar cilvēku veselību un /vai dzīvību!

pirms gada, 2019.12.13 16:01

Ptfu

Ko tu te murgo, bomzi? Cik tad ir to avāriju gatereciemā dēļ šmigas? Valsts samazināja akcīzi, lai būtu ienākums no alkašiem, tirgot var no rīta līdz vakaram...tas viss tikai, lai nokāstu naudu! Tu bez šmigas esi aprobežots zābaks, ar buļļa kakām smadzenēs

pirms gada, 2019.12.13 19:35

Suns

Jūs, sīkie perdeļi, nemākat ne dzert ne braukt!

pirms gada, 2019.12.14 20:53

Gaiļu Ansis

Nav ko dzert, ja dūša nepanes un nespēj tikt galā ar braukšanu. Debiliķis tātad.

pirms gada, 2019.12.15 11:18

Vietējās ziņas