Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizumā – kopā pulcēšanās laiks

Lizuma pagastā nedēļas nogalē ciemos gaida sabraucam novadniekus, kuriem Sila kapos atdusas piederīgie.

Sestdien, 12.augustā, vakarā pils parkā notiks Dārza svētki, kuros muzicēs lizumnietis Arvis Lapkovskis un jauniešu grupa “Pa stīgai”. Būs arī balle kopā ar Gregu. Svētdien, 13.augustā, Sila kapos pulksten 13.00 notiks ikgadējie kapusvētki, bet pulksten 15.00 Velēnas dievnamā būs dievkalpojums un koncerts ar komponistes, ērģelnieces Maijas Solovjovas un ansambļa “Voice of instruments” piedalīšanos. Par to liecina pagasta pārvaldes publiskotā informācija.

Lai atcerētos novadnieci Ritu Drīzuli, pagasta novadpētniecības darba entuziasti kopā ar Latviešu folkloras krātuves speciālistiem – filoloģijas doktoru un stāstnieku Gunti Pakalnu un filoloģijas doktori un pētnieci Māru Vīksnu - 15.augustā pulksten 13.00 vispirms dosies uz Tirzas pagasta Kancēna kapsētu, kur ir folkloristes Ritas Drīzules atdusas vieta. Pēc tam ieplānots viņas dzimto māju apmeklējums Tirzas pagastā. Kopā ar muzejniekiem būs arī tirzmaliete Ieva Bērziņa. Pēcpusdienā aptuveni pulksten 14.00 visi tiksies Apsīšu Jēkaba muzejmājā “Kalaņģi”, lai dalītos atmiņās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas