Lizuma koris un folkloras kopa “Pērlis” koncertēs Austrijā 1

Lizuma jauktais koris un folkloras kopa "Pērlis" šodien dodas koncertbraucienā uz Austriju. Viņi tur koncertēs līdz 30.oktobrim.

Pagājušajā mācību gadā Lizumā dzīvoja un darbojās austriešu meitene Judīte Ferstla. Viņa dzīvoja pie skolotājas Anitas Ledaines un darbojās arī viņas vadītajā Lizuma jauktajā korī. Tagad koris dosies apciemot Judīti viņas dzimtenē. Viņa arī dziedās kopā ar kori visos koncertos.

 

26.oktobrī koris piedalīsies nelielas pilsētiņas Badšonovas baznīcas misē, kurā izpildīs vairākas dziesmas gan latviešu, gan arī latīņu valodā. Nākamajā dienā koris kopā ar folkloras kopu sniegs koncertu šīs pilsētiņas kultūras namā, bet vēl pēc dienas koncertēs veco ļaužu namā Pitenā. Nelielu koncertu lizumnieši sniegs arī skolā Frosdorfas pilsētā.

Kora un folkloras kopas dalībniekiem būs iespēja doties arī dažādās ekskursijās - apskatīt komponista Jozefa Haidna dzimto pilsētu Eizenštati, apskatīt Austrijas galvaspilsētu Vīni, doties ekskursijās arī pa pilsētām, kur notiks koncerti. Lizumniešiem būs arī iespēja doties pastaigās uz kalniem.

 

"Esam priecīgi par šo braucienu, taču nedaudz arī uztraukušies, jo uzstāšanos ir pietiekami daudz, nezinām, cik prasīga būs auditorija," saka kora vadītāja A.Ledaine.

 

Viņa ir pateicīga arī Lizuma pašvaldībai, kas sniegs finansiālu atbalstu, lai koris varētu apciemot Judīti un koncertēt Austrijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jūs esat visi malači. Lai Jums lieli koncerti un liels pieprasijums , uz koncertiem. Malači

pirms 12 gadiem, 2008.10.24 13:37

Vietējās ziņas