Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizumā pabeidz stadiona rekonstrukciju 21

Lizumā pabeigta vidusskolas stadiona rekonstrukcija un citi sporta un atpūtas teritorijas labiekārtošana darbi, kas kopumā izmaksājuši aptuveni 160 000 latus. Labiekārtošanas darbus veic pilnsabiedrība "Ceka M".

Gulbenes novada būvvaldes vadītājs Jānis Ziemelis "Dzirksteli" informē, ka nākamnedēļ notiks būvobjekta oficiāla nodošana ekspluatācijā.  

Jau 1.septembrī, sākot jauno mācību gadu, Lizuma pagasta pārvalde skolēniem un vietējai sabiedrībai organizēja svinīgu iepazīstināšanu ar rekonstruēto stadionu un tā izmantošanas noteikumiem.

 

"Tie bija svētki mums pašiem. Vienlaikus skaidrojām cilvēkiem, kā rekonstruētais stadions būs jākopj un jāuztur kārtībā," "Dzirkstelei" saka Lizuma pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars.

 

Lizumnieši Zinību dienā priecājās par jaunajiem, skaistajiem stadiona skrejceļu un spēļu laukumu. Pēc izmēģinājuma soļojuma sarkano lentu pārgrieza soļotājs Edgars Gjačs. Skolēni arī sacentās skriešanā, spēlēja volejbolu.

 

Jau rakstījām, ka projekta gaitā Lizumā sporta un atpūtas teritorijā izveidota ietve, vietas volejbola un basketbola laukumiem, kā arī izvietotas iekārtas bērnu rotaļu laukumam - šūpoles, bērnu karuselītis, smilšu kaste. Rekonstruēts vidusskolas stadiona skrejceļš, spēļu laukumi. Projektu līdzfinansēja Eiropas Lauksaimniecības fonds.

Pievieno komentāru

Komentāri 21

zanda

Piekrītu tiem, kas domā, ka ne tikai pilsētai vajadzētu plaukt, bet arī tās apkārtnes pagastiņiem!
Neviens to naudu nav nelietderīgi izterējis! Mums vienkārši ir tāds labs cilvēks kā Irēna Ābeltiņa, kas nepagurstot raksta dažādus projektus, lai viss kas saistīts ar Lizuma vidusskolu būtu uzprišināts :)
Tas, ka Gulbenes pilsētā nav tāda cilvēka, kas savu brīvo laiku vēlās veltīt tam, lai dotu labumu citiem, nav citu pagastu darīšana!
Tiešām prieks, ja ne tikai pilsētā, bet arī pagastos kaut kas notiek, tādā veidā ļaujot nodarboties skaistā stadionā arī tiem cilvēkiem, kas nebraukā uz Gulbenes sporta sacensībām!
Tā kā cilvēki - priecājieties, ka kaut kas notiek virsu, nevis tikai pilsētā ;)

pirms 8 gadiem, 2011.09.06 12:16

Pilnīgi piekrītu Kaarlim. Druvienā jau nu tiešām notikek ļoti jauki sporta pasākumi, gan ziemā, gan vasarā.

pirms 8 gadiem, 2011.09.05 17:23

kaarlis

ir aizdoma un pamatota, ka tada Tirzaa , Druvienaa sporta pasaakumi prieksh pagasta iedziivotaajiem notiek daudz vairaak kaa pilseetaaa....pilseetaa tie tiek organizeeti kjeksiisha peec

pirms 8 gadiem, 2011.09.05 12:11

tur ir 300m aplis, vai arī pārbūvēts uz 400m????

pirms 8 gadiem, 2011.09.05 02:35

to Edzus

Dzīvo vien savā bedrē. Riktīgais mēsls.

pirms 8 gadiem, 2011.09.04 22:13

korķis

citās pilsētās tik skaistas nosiltinātas skolas Gulbenē nekā :(

pirms 8 gadiem, 2011.09.04 18:46

Kas tad liedz lielajiem pilsētas patriotiem rakstīt un iesniegt projektus? Slinkums? Tad nav ko čīkstēt? Bet laukos ir cilvēki,kas domā par savu pagastu nākotni un attīstību un tāpēc ir gatavi daudz enerģijas ieguldīt , lai arī lauku cilvēkiem būtu kas labs.

pirms 8 gadiem, 2011.09.04 09:38

Omītei no 23:52

Gudri *** nav malku cirst. Aizbrauc uz Smilteni un Alūksni(mākslīgie futbola laukumi), Balviem(peldbaseins, gatavojas stadions), Madonu(multifuncionālais sporta nams, BMX trese, daļēji arī stadions). Tev vēl maz, kur pamācīties kā jāstrādā! Nevajag savu slinkumu un tupumu aizsegt ar LADa sedziņu.

pirms 8 gadiem, 2011.09.04 08:52

to karla

Moderns skrejceļa segums - atsperīgs, ūdeni laiž cauri gan skrejceļa segums, gan asfalts, moderns diska, vesera mešsanas sektors, regulējami basketbola grozu augstumi, pārdomāts krēslu izvietojums utt.

pirms 8 gadiem, 2011.09.04 07:31

to karla

Moderns skrejceļa segums - atsperīgs, ūdeni laiž cauri gan skrejceļa segums, gan asfalts, moderns diska, vesera mešsanas sektors, regulējami basketbola grozu augstumi, pārdomāts krēslu izvietojums utt.

pirms 8 gadiem, 2011.09.04 07:31

Nav, mīļie, tik vienkārši. No Lauku atbalsta dienesta projektiem neko nedrīkst būvēt, renovēt pilsētas teritorijā. Pilsētas kvota savukārt neparedz iespēju uzlabot sporta būves. Nav jau visi muļķi, un vienkārši ir tikai gvelzt, ja neko nesaprot.

pirms 8 gadiem, 2011.09.03 23:52

Cilvēks

Tas ir ārprāts, kas turpinās mūsu novadā(agrāk rajonā) jau gadu gadiem. Tiek celtas mazas sporta būvītes pa pagastiem: Druviena, Litene, Tirza, tagad Lizums, rindā stāv Stāmeriena un Galgauska. Miljoni tiek tērēti neracionāli un izšķērdīgi. Šķienerus vispār Vasja sapūdēja. Cik novada kompleksie sporta pasākumi ir notikuši pa šiem gadiem Druvienā vai Tirzā? Savukārt Gulbenes galvenās sporta būves iet postā. Piemēram stadionā notiek Latvijas virslīgas čempionāts spēles futbola. Tās apmelē tīksošiem skatītāju un redz visu. Arī volejbolu šeit spēlē puse Latvijas un kas viņiem paliek atmiņā? Novada tā saucamā attīstības nodaļa vai vienkāršāk saules banda papūtuši n-tos projektus un finansējumus, tani skaitā arī vairākus sporta būvju renovācijai paredzētos projektus. Vai tiešām šajā gadsimtā nav neviena zinoša gulbenieša, kurš varētu uzņemties šīs nodaļas vadību? Vai vienkārši nav vālēšanās? Vai arī netļauj?

pirms 8 gadiem, 2011.09.03 21:08

silakapi

Vai tad Gulbenē vien jābūt visam labākajam un modernākajam (stadionam, koncertzālei, bordelim un tml.) Latvija ir viena un vienota, un, ja ārpus politiķu perversajai izdomai- t.s. "attīstības centram"- tiek izveidots kaut kas moderns, skaists un jauks, īstiem Latvijas patriotiem ir jāpriecājas. Bēdāties var vien oranžo jocīgās administrat. ter. ref. līdzjutēji, kuri vēl nav izveseļojušies no vienpusīgā LV "attīstības" muļķīgās iedomas.

pirms 8 gadiem, 2011.09.03 20:58

Jauki, bet par pilsētu gan nepadomāja. :\ Nu neko negrib izdarīt. Nu neko!

pirms 8 gadiem, 2011.09.03 20:36

sintakse

"jaunajiem, skaistajiem stadiona skrejceļu un spēļu laukumu"- tā nē! Latviski jāraksta: "jauno, skaisto stadiona skrejceļu un spēļu laukumu." Atvainojos par aizrādījumu, bet par valodu ir jādomā.

pirms 8 gadiem, 2011.09.03 20:33

blaviens

Kauns Gulbenei - asfaltets skrejcels, tribine driz nojuks. Novada centram nav stadiona, kad
tas beigsies.

pirms 8 gadiem, 2011.09.03 18:39

Vietējās ziņas