Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizuma pagastmājā darbi drīz sāksies 3

Lizuma vidusskolas pirmsskolas vecuma bērnu grupas dalībnieki 2.augustā devās ekskursijā uz pagastmāju, lai redzētu apskatei izlikto pagasta pārvaldes ēkas pārbūves projektu. Pēc šā projekta īstenošanas daļai Lizuma mazuļu pagastmājas telpas kalpos kā bērnudārzs.
“Bija solīts, ka iedzīvotāji varēs iepazīties ar projektu. Tas ir izpildīts,” saka Gulbenes novada būvvaldes vadītājs Jānis Ziemelis.

Bija arī solīts, ka tikai pēc būvprojekta izstrādes un tā izlikšanas publiskai apskatei Lizuma pagastmājā deputāti pieņems galīgo lēmumu par to, būt vai nebūt šajā ēkā bērnudārzam. Taču Gulbenes novada būvvalde jau 29.jūlijā esot izdevusi būvatļauju telpu grupas pārbūves darbu uzsākšanai Lizuma pagasta pārvaldes ēkā “Akācijas”. “Dzirkstele” to uzzināja pašvaldībā. Informācija par firmu, kas veiks pārbūvi, pagaidām nav publiskota.

Jūlija vidū uz citām telpām – krejotavu – no pagastmājas ir pārcēlusies “Santas bodīte”, par ko īpašniece ziņo “Twitter.com”. Otrs veikals, kas pieder SIA “ARO A.O.”, no pagastmājas pārcēlies uz “Kļavām” (blakus autobusu pieturai). Tā ir izpildīts novada domes 31.marta lēmums, kas paredzēja, ka abi veikali vairs nevarēs atrasties īrētās telpās Lizuma pagastmājā.

Jau rakstījām, ka Lizuma pagasta pārvaldes telpu grupas pārbūves būvprojektu izstrādās un autoruzraudzību veiks Jelgavas SIA “Joe” par 5628 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa.

31.martā Gulbenes novada domes sēdē deputāti nobalsoja par Lizumam tik ļoti vajadzīgā bērnudārza izveidi “Akācijās” (pagastmājas ēkā) pielāgotās telpās pirmajā, kā arī otrajā stāvā. Savukārt 21.aprīļa domes sēdē vienprātīgi lēma, ka ēkai ir jāizstrādā būvprojekts tikai tāpēc vien, ka namā savulaik ir izjauktas nesošās sienas, cilvēki nevar justies droši. Lizuma kultūras namā 27.aprīlī norisinājās iedzīvotāju tikšanās ar Gulbenes novada domes pārstāvjiem, kur tika apspriests šis jautājums un sabiedrība aicināja turpmāk pirms domes lēmumu pieņemšanas apspriesties ar iedzīvotājiem un noskaidrot viņu domas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ass

Interesanti.kādas ''spēlītas''spēlē domes deputāti?Bērnudārzu nevarēja ierīkot krejotavas telpās,jo redziet,ar dokumentiem kaut kas nav kārtībā,tagad skaidrs,ka negribēja un tikai ''pīlītes pūta''.Cilvēks nopirka šīs pašas nenopērkamās telpas un viss kārtībā.Veiksmi ''Puķu bodei''jaunā mājvietā!Vajadzēja izmest no pagastmājas divus tik ērtus veikalus cilvēkiem,lai tur ierīkotu bērnudārzu...to varēja ierīkot krejotavā,bet nē...

pirms 3 gadiem, 2016.08.07 21:14

Inga

Viss notiek uz labu. Puķu bode gaišās un plašās telpās - visas preces saprotamas un pārredzamas, Kļavu māja atdzimusi un visnotaļ pieņemams veikals izveidojies. Un bērnudārzs būs plašās, atjaunotās un piemērotās telpās. Pat paldies laikam domei jāpasaka.

pirms 3 gadiem, 2016.08.09 07:51

Vietējās ziņas