Lizuma SIA “Avoti SWF” - starp lielākajiem nodokļu maksātājiem 2020.gadā 21

Jau 23 gadus tiek godināti Latvijas lielākie godprātīgie nodokļu maksātāji. Lai arī šogad ierastais klātienes pasākums nebija iespējams, ilggadējā tradīcija tiek turpināta, 2020.gada lielākajiem godprātīgajiem nodokļu maksātājiem veltot video apsveikumus, bet tradicionālā balva – plaukstošs koks un atzinības raksts tiks nogādāta katram uzņēmējam individuāli. Šogad Valsts ieņēmumu dienests (VID) pateicas kopumā 15 Latvijas uzņēmumiem, katrā no pieciem Latvijas reģioniem apbalvojot vienu uzņēmumu lielo, vienu - vidējo un vienu - mazo uzņēmumu kategorijā.

Video apsveikumi laureātiem

Video apsveikumos visus balvu ieguvējus sveic VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un katrā reģionā – kāds no tās nozares pārstāvjiem, kurā procentuāli novirzīta lielākā daļa uzņēmēju valsts budžetā iemaksāto nodokļu, proti, sociālā aizsardzība, pašvaldību budžets, veselība, izglītība, zinātne, sports un kultūra, kā arī šogad visai Latvijas tautsaimniecībai un daudziem iedzīvotājiem personīgi svarīgais atbalsts Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai.

“Valsts ieņēmumu dienests ik gadu sveic Latvijas labākos nodokļu maksātājus – gudros, godīgos, ilgtspējīgos un atbildīgos uzņēmējus, kas veido Latvijas ekonomiku. Lai arī 2020.gads bija izaicinājumu pilns, tieši grūtībās parādās godprātīgas rīcības īstā vērtība – 2020.gadā samaksātie nodokļi ir pamats valsts drošībai, labklājībai un attīstībai 2021. gadā. Paldies visiem, kas bija gatavi 2020.gada izaicinājumiem un cītīgi un neatlaidīgi strādāja, lai darītu Latviju vēl labāku,” saka I.Jaunzeme.

Pateicoties visiem uzņēmējiem par ieguldījumu izglītībā, zinātnē, sportā un kultūrā, Vidzemes reģiona uzvarētājus sveica I.Jaunzeme un Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes priekšsēdētājs Miķelis Grīviņš: SIA “Graanul Invest Energy” (mazo nodokļu maksātāju grupā), AS “Cēsu alus” (vidējo nodokļu maksātāju grupā), SIA “Avoti SWF” (lielo nodokļu maksātāju grupā).

Arī šogad uzņēmumi saņem īpaši šim gadījumam darinātas balvas, kuru vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols – plaukstošs koks, kam augšanai ir vajadzīgas dziļas saknes un zemes spēks, bet varenumam – svarīga vēlme un spēja tiekties pret debesīm un augstākiem horizontiem. Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīdim līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā.

2020. gada nodokļu maksātāju apbalvošanas nominācijas un izvērtēšanas kritēriji ir noteikti speciāli tam izstrādātajā nolikumā, kas pieejams VID tīmekļvietnes sadaļā „Uzņēmumiem/Labā prakse uzņēmējiem/Lielāko nodokļu maksātāju apbalvošana”.

Pievieno komentāru

Komentāri 21

Vitauts

Žēl, ka Lizuma centrā, kur ir skola, ģimenes ārsta prakse, kultūras nams, veikali, dzīvokļi utt., Avotu dēļ ir tik mežonīgs troksnis un nepatīkama gruzduma smaka. Ziemā baltais sniegs ir melns.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 09:50

LIZUMIETIS

KO VAR ŅEMTIES, LABĀK BŪTU KA NEBŪTU DARBAVIETU UN VISI VARĒTU DZĪVOT KĀ VIRĀNĒ PIE EKO SNIEGA UN KLUSUMĀ ..........

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 10:12

Virānietis

Liec nu klauns Virānei svētu mieru!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 11:17

Silvis

Darba vieta, kur cilvēki atstāj savu veselību.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 12:31

Kurmis

Cik Avotos strādā pensionāri un cik novada pašvaldībā darbinieki ir pensionāri ?

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 12:33

Urbītos

Paldies par Avotiem.Kur vēl tik daudziem būtu darba vietas.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 14:33

Atbilde Silvim

Mīļais! Tevi neviens tur netur. Bet parādi kaut vienu fiziska darba vietu,kur netiek bojāta veselība. Īstenībā strādā vai nestrādā,jo vecāks paliec,jo sliktāka. Par darbu ir tikai jāpriecājas,jo kur ir maize bez garozas. Strādāju daudzus gadus,neesmu plānā galdiņa urbējs, bet tāds pats kā lielākā daļa. Esmu pat ļoti apmierināts ar darba laiku, brīvdienām,svētkiem,atvaļinājumu un pats galvenais,kā oficiāli. Kā saka,dokumenti kārtībā.
Pamēģini pastrādāt Dimdiņos,ui--- kā redzēsi atšķirību. Mēs darba dēļ esam savā mājā daudz ko samazinājuši, tāpēc atliek laiks arī atpūtai. Jo strādājot to kartupeļu maisu vari nopirkt, arī burkānu un bieti. Atliek izaudzēt siltumnīcā kādus zaļumus un tur nu nepavisam nav liels darbs. Tā kā uz priekšu. Lūgsim tikai dieviņu,lai turas veselība un neskriesim ar katru nieku pie ārsta. Ir mums tādi gudrīši. Darbā pastrādāt nevar, bet mājas apkārtne spīd un laistās. Un kas vainas , dzīvo uz zilās lapas,pļauj zālīti,stāda kartupeļus. Sēž blakus pagastā tirgū un tirgo savu produkciju. Tikmēr citi kā muļķi strādā tavu darbu. Nē par velti tiek apšaubīta daža laba muguras operācija. ?????? Skumji, bet tā notiek.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 15:53

Made in china

Tu esi riktīgs zābaks ar vergu gēniem

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 20:00

Zaiga

Nē, viņš ir normāls cilvēks, kurš ciena sevi un ir lojāls savai darba vietai. Kā normāli pasaulē pieņemts.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.11 10:11

Atbilde

Pilnīgi nemaz nejūtos vergs. Esmu laimīgs,kā ir darbs. Un nepelnu minimālo,kaut gan arī ar to var izdzīvot,tikai nedzer un nepīpē. Tad gudri saimniekojot,var iztikt. Tā lūk.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.08 22:02

domes darbinieks

...iztikt...khe...

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.09 01:27

A kā?

Kā ir Avotos ar darba laikiem? Sestdien ,svētdien ?
Naktsmaiņas ?Kādu darbu veic sievietes?

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.09 17:09

Darbs

7-16 ! sestdien svetdien - brīvs,nakts no 16- 1.00 kur liek tur strādā nešķiro balts , melns,krievs ,latvietis,sieviete vai vīrietis.Tur nav diskriminācija.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.10 22:05

Darbam

Nu tu tirs! Tur viss notiekot pēc draugu principa. Ir kas tiek pie līnijas kur var nopelnīt lielo rubli , bet ir kas nēsā dēļus par kapeikām.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.11 11:24

....

LV jau visi ir pieraduši IZdzivot ne dzivot tapec ari neviens neka mainit negrib. Visiem tik vajaga edamo un drebes un dzive iet uz prieksu. Pareizi darat paradat siem uznemejiem cik dumi esat un cik esat gatavi sevi pa invalidiem taisit kamer sie peldas nauda a jus skaitat kapeikas no algas lidz algai

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.10 17:35

Aigars

Avoti tūlīt pievilks vagonu gucuļu kuriem maksäs ka minimums par trešdaļu lielāku algu kā saviem cilvēkiem, atmaksās dzīvošanu un transportu!!! Un vietējie vares iet ieskrieties!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.10 19:55

Darbs

Un kādēļ??Tādēļ ka latvietim vienmēr slikti un grūti un maz maksā un citur tak labāk .Un vietējiem tak vispār neko nevajag.Tie kas grib tie strādā tie kas ne tie dzer vai tēlo slimus.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.10 22:08

Atbilde .....

Zini,ir mums arī viens tāds gudrītis,kā tu te raksti. Armijnieks,tāds kārtībnieks,kā nu jau pat paša meitas negrib nekādu kontaktu. It īpaši tā meita,kas strādā armijā un tikai pašas spēkiem visu sasniegusi.
Un tā visu dzīvi. Par visu meklēt savu taisnību. Rezultātā čiks un vēl izdevumi klāt pie tiem,kas jau bija. Jāsaprot,ka ūdens taukiem nekad netiks virsū. Ir pat tik tālu,kā neviens lauku rads vairs viņu negrib. Kā smejies--- pamācīt grib katru,kā ir pareizi, bet paša mājā....... Un tik traki,kā uzvedas persona mūsu kolektīvā,liecina par to,cik patiesībā tu esi prasta . Jā,esi bagāta, bet ar citu padarītu darbu un citu iedotu naudu. Domā,kā jebkuram vari kaut ko pateikt, katru vari aizskart,kā vien ienāk prātā. Zini,tu paliec arvien pretīgāka . Un tas mazais kolektīvs,kur tu strādā,ir laimīgi,kā tu atkal kaut kur "" AIZBRAUC". Iestājās miers. Nav vairs jādala nekāda tēvu zeme.
Tādi cilvēki ir katrā kolektīvā. Gribam to vai nē. Nožēlojami, bet viņi savādāk nemāk dzīvot. Kaut gan, domāju,ka arī viņiem nav viegli.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.11 09:19

Laikam

Te būs laikam iejaukta persona no Avotiem ar varda burtu I, viena nepatijaka bāba.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.12 00:29

Vietējās ziņas