Lizumnieši rādīs savas zināšanas konkursā par darba tiesībām un aizsardzību

Jau pēc nedēļas - 14.martā pulksten 12.00 - piecu Vidzemes reģiona vispārizglītojošo skolu - arī Lizuma vidusskolas - komanda tiksies Rīgas kinostudijā (Šmerļa ielā 3), lai konkursa "Smārts. Spēle tiem, kas mācās" pusfinālā sacenstos par Vidzemes zinošākās komandas titulu darba tiesību un darba aizsardzības jomās.

Vidzemes pusfinālā piedalīsies arī komandas no Limbažu 3.vidusskolas, Mazsalacas vidusskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas un Valmieras 5.vidusskolas. Komandas ir veidotas no katras skolas pieteiktās klases 10 erudītākajiem jauniešiem, kuri tika izvēlēti, izvērtējot konkursa 1.kārtas testa rezultātus.

 

LBAS komunikāciju konsultante Sigita Lapsiņa stāsta, ka zinošākā Vidzemes komanda tiksies ar pārējo Latvijas reģionu labākajām komandām konkursa "Smārts. Spēle tiem, kas mācās" finālā.

 

"Gan pusfināli, gan nacionālais fināls tiks filmēti un pārraidīti speciāli konkursam veltītajās pārraidēs Latvijas Televīzijā. Katrs finālā uzvarējušās komandas skolēns saņems iPod Nano atskaņotāju. Uzvarētāju skola kā balvu saņems portatīvo projektoru, parējās 4 fināla komandu skolas katra balvā iegūs iespēju papildināt skolas bibliotēku 150 latu vērtībā," stāsta S.Lapsiņa. 

 

Konkursu organizē Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas