Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lūdz atbrīvot no maksas

Gulbenes novada domes finanšu komitejas sēdē deputāti izskatīja Druvienas pagasta attīstības biedrības "Pērļu zvejnieki" iesniegumu ar lūgumu biedrību kā sabiedriskā labuma organizāciju atbrīvot no būvvaldes maksas pakalpojuma par būvatļaujas izsniegšanu 45 latu apmērā.

"Šī būvatļauja tiek ņemta futbola laukuma izveidošanai pie Druvienas pamatskolas. Futbola laukums būs sabiedrisks objekts un pieejams katram pagasta un novada iedzīvotājam," deputātus informēja novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa.


Komitejas sēdē deputāti atbalstīja priekšlikumu atbrīvot biedrību no šī maksas pakalpojuma. Lēmuma projekts tiek virzīts izskatīšanai novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas