Lūdz finansējumu tūkstoš eiro apmērā 3

“Mēs vēlamies sarīkot starptautisko teātra festivālu,” finanšu komitejas sēdē deputātus informēja Gulbenes novada invalīdu biedrības pārstāve Biruta Kozlovska.

Finanšu komitejas sēdē tika izskatīta Gulbenes novada invalīdu biedrības vēstule ar lūgumu projekta „Gulbenes novada līdzdalība Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē īstenošanā” apstiprināšanas gadījumā piešķirt līdzfinansējumu 1000 eiro apmērā. Kopējās projekta izmaksas ir 20 000 eiro.


B.Kozlovska finanšu komitejas sēdē skaidroja, ka tas ir invalīdu biedrības projekts, kuru piedāvā sadarbības organizācija “Sustento”. Biedrībai ir ļoti laba sadarbība ar Gulbenes 2.vidusskolu, kur arī mācās cilvēki ar īpašām vajadzībām, un, pakonsultējoties ar šīs skolas pedagoģi Ditu Grigori, biedrība nosprieda, ka varētu mēģināt realizēt šādu projektu.


“Mēs vēlamies sarīkot starptautisko teātra festivālu, kurā piedalās ne tikai cilvēki ar īpašām vajadzībām, bet arī mūsu sadarbības partneri un iedzīvotāji, kas to vēlas. Domāju, ka esam spējīgi to paveikt, protams, gadījumā, ja šo projektu atbalsta,” norādīja B.Kozlovska.


D.Grigore uzsvēra, ka šī aktivitāte būtu nozīmīga pašvaldības sociālās kapacitātes celšanai, tāpēc arī esot drosme uzrunāt pašvaldību par līdzfinansējumu. “Tā kā mēs sadarbojamies ar invalīdu biedrību, tad kopā varētu to realizēt,” teica D.Grigore un piebilda, ka projekta apstiprināšanas gadījumā tas varētu būt labs ieguldījums novada cilvēku ar īpašām vajadzībām un citu cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanā.


Deputāti atbalstīja lūgumu piešķirt līdzfinansējumu projekta apstiprināšanas gadījumā. Lēmuma projekts tiek virzīts tālāk izskatīšanai novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

???

Cik ilgi skolēnu naudu tērēs pieaugušie šajā biedrībā un klas gadus un dzīros? Vai lietderīgāk nav atbalstīt bērnus, ka smacās ar izcilibu un mūzikas, mākslas skolas?Esmu par to , lai tiktu izbeigtas šādas aktivitātes, jo dzīves kvalitate ir jāceļ vispārizglitojošo skolu skolēniem!

pirms 6 gadiem, 2014.08.23 19:16

Anita

Patiešām, ir svarīgākas lietas par muļķošanos ar teātra festivālu. Bet, biedrībā visas lietas groza pāris cilvēku, jāsaka ļoti veikli ... nu jau ziniet kuri! Ja dome nezin, kā izmantot nodokļu maksātāju naudu, piešķiriet vien.

pirms 6 gadiem, 2014.08.23 20:44

mākslas skola

Paldies par sabiedrības atbalstu mākslas un mūzikas skolām. Tomēr ik katram projektam ir sava mērķauditorija un naudas devēju nosacījumi, šajā gadījumā tas ir domāts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, viņu dzīves kvalitātes uzlabošanai. Mākslas un mūzikas skolām ir jāmeklē (un mēs to arī darām) citi projektu konkursi, kas domāti kultūrizglītības atbalstam. Cits jautājums ir par mums domāto konkursu daudzumu un iespējamo finansējuma apjomu, bet to neatrisinās deputāti ar invalīdu biedrības iniciatīvas noraidījumu. Lai veicas visiem, kas meklē iespējas darīt, nevis attaisnojumus nedarīšanai !

pirms 6 gadiem, 2014.08.24 11:00

Vietējās ziņas