Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lūdz finansiālu palīdzību

Gulbenes novada Finanšu komitejā deputāti izskatīja invalīdu biedrības iesniegumu, kurā biedrība lūdz finansiālu atbalstu 500 latu konkursa "Nāc un dari" organizēšanā.

Konkurss notiks 6.septembrī, kurā ieradīsies ciemiņi arī no citiem novadiem. Invalīdu biedrības pārstāve Biruta Kozlovska deputātiem skaidroja, ka konkurss notiks starp pieciem novadiem - Medņevas, Balvu, Alūksnes, Dagdas un Gulbenes. Prognozēts, ka katra novada komandā būs 10 dalībnieki.

"Konkursam ir arī labdarības ievirze. Tiks gatavotas rotaļlietas, kuras pēc tam nodosim trūcīgajām ģimenēm vai kādam bērnudārzam, tāpat minēsim krustvārdu mīklas, dziedāsim un rādīsim sadzīvisku skeču. Liela problēma ir ar ēdināšanas izmaksām, kā arī ir nepieciešams iegādāties dāvaniņas un suvenīrus," deputātiem stāstīja B.Kozlovska.


Savukārt oktobrī invalīdu biedrība ir ieplānojusi braucienu uz Poliju, kur notiks starptautiskā teātra festivāla 10 gadu jubilejas pasākums. "Uz Poliju braucam jau trešo gadu, un jau tagad gatavojamies šim pasākumam. Polijas brauciens mums izmaksā apmēram 500 latus, tas atkarīgs, par kādu cenu transportu sarunājam. Šogad uz Poliju brauksim 14 cilvēki," skaidroja B.Kozlovska.


S.Daudziņa nāca ar priekšlikumu atbalstīt biedrības lūgumu - 500 latu lielu palīdzību konkursa organizēšanā un palīdzēt braucienā uz Poliju ar transportu.


Savukārt deputāts Normunds Audzišs komitejas sēdē rosināja atvēlēt vairāk - 1000 latus lielu finansiālu palīdzību. Tam piekrita arī deputāte Alda Alberte. Uz balsošanu tika virzīti divi priekšlikumi - 500 vai 1000 lati. Deputāti tomēr nobalsoja par 500 latus lielu finansiālu palīdzību invalīdu biedrībai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas