Lūdz ziedot grāmatas izdošanai 1

Lai varētu izdot Gulbenes novada literātu kopkrājumu "Autogrāfs 2", ir nepieciešami 800 lati, bet šobrīd šīs summas nav.

"Reizēm pietiek ar mazu atbalstu. Mūsu novadā ir daudz talantīgu cilvēku - dzejnieku un prozaiķu. Mēs vēlamies, lai par viņiem uzzina visā Latvijā. Ja katrs ziedotu vienu latu, būtu piepildīts ne viena vien mūsu novadnieka sapnis. Katrs ziedotais lats tiks izlietots tikai un vienīgi grāmatas izdošanai. Visi ziedotāji tiks ierakstīti grāmatā," saka krājuma veidotāja Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja un literātu kluba "Autogrāfs" vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

Naudu var ziedot "SEB" bankas kontā LV31UNLA0007003643232, z/s "Rožkalni", Vītola izdevniecība, Reģistrācijas numurs LV 44601000924 ar norādi "Autogrāfam 2".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ieteiktu šajā pasākumā piedalīties arī novada domei un vēlāk šo grāmatu izmantot kā prezentācijas dāvanu, arī rakstnieku autogrāfus savākt taču nebūtu ļoti grūti. Nedod die`s , ka vēl joprojām dāvinat tos drausmu stikla gulbjus vai prastām novelcenēm apķēzītas vāzes. Vai pašlaik Krāčukaktā nopērkamo stikla zābaku ar "uzgleznoto" bāni, tas vispār ir absolūti kičīgs izstrādājums. Varbūt var atļauties beidzot lepoties ar novada talantīgajiem cilvēkiem, kamēr viņi te vēl ir.

pirms 11 gadiem, 2009.10.05 18:58

Vietējās ziņas