Luksofori šogad vēl nesāks darboties 9

Arī Blaumaņa un Rīgas ielas krustojumā rekonstrukcijas projekta gaitā ir uzstādīti luksofori. Kāds lasītājs ar laikraksta palīdzību vēlas noskaidrot, kad tie sāks darboties, jo pirms kāda laika manījis, ka luksofori bijuši ieslēgti un tika pārbaudīta to darbība.

Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica informē, ka luksofori ir noregulēti un pārbaudīti, taču šogad tie vēl nesāks darboties. Tie sāks darboties nākamgad, visticamāk, jūnijā, kad tiks ieklāta asfalta virskārta, krāsoti ielu horizontālie apzīmējumi un uzstādītas atbilstošas ceļa zīmes. Rīgas un Blaumaņa ielas krustojuma, kā arī Rīgas ielas posmā līdz Dzilnas ielai rekonstrukcijas darbi šobrīd ir pārtraukti. Plānots, ka līdz gada beigām varētu uzstādīt ielu apgaismojumu – laternas. Pavasarī, tiklīdz iestāsies atbilstoši laikapstākļi, atsāksies nepabeigtie darbi - asfalta virskārtas uzliešana, ielu horizontālo apzīmējumu krāsošana un apzaļumošanas darbi.


Rīgas un Blaumaņa ielas krustojuma un Rīgas ielas posma rekonstrukcija tika uzsākta šā gada jūlijā. Tā kā nākotnē ir plānota Brīvības ielas rekonstrukcija, tad šajā reizē rekonstruēts tiks Rīgas ielas posms līdz Dzilnas ielai. Šie rekonstrukcijas darbi tiek veikti par Blaumaņa ielas rekonstrukcijas projekta gaitā ietaupītajiem līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

gints

Kāpēc pilsēta neliek sakārtot fasādi nākotnes TOP veikalma tik drausmīgs izskats??????

pirms 6 gadiem, 2014.12.22 15:33

vai

Vai tajā krustojumā vispār vajadzēja luksoforus? Cik esmu tur baucis, nekad nav bijušas problēmas.

pirms 6 gadiem, 2014.12.22 19:55

VārdsLāsma Gulbe

Pamēģiniet šķērsot to krustojumu kājām,jāgaida kamēr kāds pieklājīgs šoferītis palaidīs.

pirms 6 gadiem, 2014.12.22 22:51

ostins

Vajag kādu līķi sagaidīt,tad visi skries kā apsviluši un krustojumu sakārtos līdz galam.Kamēr nav,tikmēr domes atrakstīšanās lielmeistare atkal rāda savu talantu un demagoģiski gvelž.

pirms 6 gadiem, 2014.12.23 07:28

ha

veletos lai piesakas tas aprobežotais kas ir uzlicis tikai vienu - sarkano- luksafora gaismu no Blaumaņa ielas puses braucot jo kad esi piebraucis pie linijas tad redzes tikai sarkano gaismu. būs atkal pārpratumi...

pirms 6 gadiem, 2014.12.23 08:49

>ha

Ja Tu būtu autobraucējs ar pieredzi un nedaudz arī saprastu no luksaforiem, tad varbūt nebļaustītos.. Kamēr luksafori nedarbojas tikmēr paliek spēkā ceļa zīmes un horizontālais apzīmējums-vieta kur apstāties pie STOP zīmes. Palasi tekstu - pavasarī tiks izveidots horizontālais apzīmējums. Tiklīdz darbosies luksafori, apstāšanās būs pirms tā, jo jāatstāj vieta gājēju pārejai, tad arī varbūt sapratīsi kāpēc tas luksofors ir tik tālu no brauktuvju krustošanās vietas :-)! Laikam loģiskā domāšana nav Tava stiprākā puse.. Kā ir, tā jādzīvo..

pirms 6 gadiem, 2014.12.23 11:30

loģiskajam domātājam

Luksafors vai luksofors-izdomā kā pareizi jāraksta un tad te smirdi.

pirms 6 gadiem, 2014.12.23 11:33

naw

Sarkanā gaisma norāda to, ka Jaunā iela būs vienvirziena ...

pirms 6 gadiem, 2014.12.23 18:38

izbijis jūrnieks

Sarkanā gaisma norāda,ka esi gaidīt šinī vietā un vari nopirkt mīlas priekus.

pirms 6 gadiem, 2014.12.25 06:37

Vietējās ziņas