Luksofors Blaumaņa ielā atkal sabojāts 7

Palaikam tiek novērots, ka luksofors Gulbenē, Blaumaņa ielā, pie veikala "Supernetto" gājēju pārejas ir izgājis no ierindas. Arī šobrīd gājējiem, kas nāk no Skolas ielas masīva puses, nav iespējams nospiest rokas slēdzi, lai luksoforā iedegtos kustību atļaujošais signāls.

Šis ir vienīgais luksofors Gulbenē, kuru ar rokas slēdzi iedarbina paši gājēji, ja vēlas šķērsot ielu. Diemžēl tas tiešām ir cietis pietiekami bieži. "Dzirkstele" sazinājās ar Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāju Osvaldu Lucānu un noskaidroja, ka pārvalde jau ir sazinājusies ar uzņēmumu, kas ir atbildīgi par luksoforu uzturēšanu, un cer, ka līdz nedēļas beigām tiks saņemtas nepieciešamās detaļas un luksofors tiks saremontēts.

 

"Diemžēl tādi esam! Šis luksofors remontos mums jau ir izmaksājis ļoti daudz. Par laimi, nekur citur pilsētā šādu problēmu nav bijis. Šī vieta Blaumaņa ielā, protams, ir ar diezgan lielu kustības intensitāti, cilvēki tur pārvietojas diezgan daudz, un kādam ir jāparāda, ka viņš ir ļoti varens, ka var iespert un sasist visu, kas pagadās pa rokai vai pa spērienam, bet bērni diemžēl pēc tam nevar tikt uz skolu un uz bērnudārzu. Skumji, ka tā!" saka O.Lucāns un aicina būt saudzīgākiem pret mūsu visu pilsētas kopējo īpašumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Kika-- nu

2. Braucot no SN pa kreisi, ja pa labi deg sarkanais
Tas, kurš izgriežas uz Blaumaņa ielas, apdzīt nevar, avārijas situāciju var radīõt, ja viņam purnā liekas kāds no pie luksofora stāvošās rindas (no Rīgas puses braucošie) gala, kurš grib stāvošos apbraukt, lai iegrieztos SN.

Tagd saprotamāk uzrakstīju?

Es zinu noteikumus, tāpēc arī apzinos, kādas bīstamas situācijas šajā krustojumā var rasties nepareizi organizētas satiksmes dēļ.

pirms 9 gadiem, 2012.02.20 23:18

Kika-- nu

1. ir zīme ar gaismiņām, ka ir luksofors
zīme ir, betbet nekādu papildzīmju, kas norādītu, kurā virzienā tas luksofors, nav vis. Un svešam cilvēkam jāblenž apkārt, mēģinot to luksoforu ieraudzīt. Tikai var gadīties, ka ierauga tad, kad jau par vēlu.

pirms 9 gadiem, 2012.02.20 23:14

nu

Griežoties no SN, ir zīme ar gaismiņām, ka ir luksofors :) Braucot no SN pa kreisi, ja pa labi deg sarkanais, nu nekādi nevar apdzīt neviens tur stāvošo rindu, kur nu vēl griezties pa kreisi pie sarkanā.
Vajadzētu zināt satiksmes noteikumus. Bet tas, ka uz pārejas brauc virsū, galīgi nepārsteidz. Ir tādi analfabēti vai vienkārši bezkauņas...
Un slēdzis beidzot ir salabots - paldies DZ.

pirms 9 gadiem, 2012.02.20 17:26

Kika

O jē, luksofors jau gandrīz mēnesi nav spaidāms, un arī Dzirkstele attopas!
Bet vispār luksofors reti tizli uzstādīts- nekad neesmu sapratusi (un, kā mani novērojumi dabā rāda, nebūt ne es vienīgā), kur īsti, kad iedegas sarkanais signāls, jāapstājas mašīnām, kas brauc pa Blaumaņa ielu no Rīgas puses. Un ko darīt tiem, kas izgriežas uz Blaumaņa ielas no SN puses? Tur rodas reāli bīstamas soituacijas uz ceļa;
1. braucot no SN puses un griežoties pa labi, cilvēki bieži nepamana, ka deg sarkanais, jo pirms krustojuma nav nekādu norāžu par to, ka būs jāapstājas, un ne-gulbeniešiem tas tā arī neināk prātā. mani ar bērniem, nākot no Nākotnes BD, vienreiz šādi gandrīz sabrauca, kaut arī gājām pāri pie atļauta zaļā. Bet arī šos šoferus var pilnīgi saprast. Diemžēl.
2. Braucot no SN puses pa kreisi (kas nav aizliegts), var gadīties saskrieties ar auto, kas apdzen pie luksofora stavošo rindu, jo grib nogriezties uz SN pusi, un arī šim auto it kā nekas šādu manievru nebūs aizliedzis...

Varbūt Dzirkstele drīzāk var noskaidrot šo situāciju, vismaz būs kada jēga.

pirms 9 gadiem, 2012.02.20 10:14

Ne, tas nebiju es... Bet nu tam kas to izdarija, nu gan vajadzetu sadot.
Bet tiesam, kada iksa vins tur vajadzigs?

pirms 9 gadiem, 2012.02.18 18:50

baf

18.02.2012. 16:58:30
Kada iksa vins tur vispar vajadzigs?

Tu tas biji? Acīmredzot, tam tirliņam, kas to izdarīja vajadzētu sodu uzlikt un salabot par savu naudu. Kaut kur jāuzstāda video novērošanas kamera. Tas taču nav grūti.

pirms 9 gadiem, 2012.02.18 18:35

Vietējās ziņas